Каркасний будинок за фінською технологією

При потребі вкласти кошти в нерухомість, каркасно-щитові будинки під ключ сьогодні – одне з найбільш оптимальних рішень. Фінська технологія будівництва каркасних будинків дозволяє сім’ям з різним достатком отримати сучасне і енергоефективне житло за розумною вартістю. Вона поєднує в собі використання якісних і безпечних для оточення матеріалів і сучасних методів будівництва, дає можливість заселитися в свій будинок всього за декілька місяців з моменту підписання договору.

Фінська технологія будівництва каркасних будинків

Правильний готовий будинок за фінською технологією може бути зведений тільки при строгому дотриманні особливостей методики. Як правило, такий будинок не має особливих надмірностей, дизайнерських вишуканостей. При цьому зручності, необхідні для сучасної людини, не заперечуються. Безпечним для проживання житло робить застосування екологічно чистих матеріалів. Зокрема, ми використовуємо натуральну деревину, вирощену в Україні. Вона необхідна для облаштування каркасу, а також може застосовуватися для внутрішнього і зовнішнього оздоблення будівлі, при створенні тераси, сауни, які є неодмінними атрибутами фінських будиночків. Іншими відмінностями каркасників є:

  • зручне планування;
  • вікна великого розміру, що пропускають всередину потоки денного світла;
  • дах з двома скатами, на якому не буде нагромаджуватися сніг в зимовий час;
  • невелика висота стін.

Проекти каркасних будинків за фінською технологією

Як отримати креслення на каркасний будинок за фінською технологією? Залежить від того, який варіант потрібен:

  • типовий;
  • індивідуальний.

З готовими проектами житлових будинків можна ознайомитися на нашому ресурсі, де розташовані варіанти в один, півтора та два рівня, житло з другим світлом, на одну і дві сім’ї. Будь-який з них можна вибрати для будівництва власного будинку. При потребі, креслення можуть бути адаптовані під потреби сім’ї, особливості ґрунту, ландшафту. При бажанні отримати будинок індивідуального планування, можна звернутися до наших архітекторів. Вони розроблять під замовлення креслення будь-якої складності – великих і маленьких будов в один поверх, симпатичних будівель мансардного типу, двоповерхових особняків. Для цього необхідно озвучити свої побажання, включаючи розмір будинку, особливості архітектурного стилю і розташування кімнат.

Скільки коштує каркасний будинок за фінською технологією під ключ

Забудовники не перестають нам задавати одвічне питання – скільки коштує побудувати будинок. При цьому єдиної відповіді на нього не існує, і в кожному випадку прорахунок робиться в індивідуальному порядку. Також різні компанії надають свої ціни на будівництво по заданому проекту. Розцінки на наші роботи прописані на сайті, у відповідному розділі. Ціна за квадратний метр житла в обраній комплектації дозволяє самостійно прорахувати приблизну суму до оплати. Щоб отримати точні цифри, необхідно дочекатися складання кошторисної документації.

Крім того, що саме технічне рішення дозволяє зводити відносно недороге житло, замовлення робіт в одній компанії «під ключ» – ще одна можливість заощадити, і при цьому отримати готовий будинок під ключ в більш стислі терміни.

Чому варто купити каркасний будинок за фінською технологією в Україні

Сьогодні мало хто будує житло своїми руками. Це довго і фінансово не завжди виправдано. Спроба заощадити іноді призводить до зворотного результату, і витрати на виправлення помилок збільшують загальну суму, в той час як звернення до професіоналів дозволяє заощадити. Фінські технології в Україні – це можливість зробити вигідне вкладення в нерухомість. Економія тут відбувається як в процесі зведення житла, так і в період його експлуатації. При будівництві фінського будинку можна заощадити на наступному:

  • Фундамент. Замість капітальної основи часто використовуються полегшені варіанти.
  • Матеріал. Деревина виготовляється в Україні, що дозволяє трохи понизити кінцеву вартість.
  • Швидкість проведення робіт.

Не важливо, який будинок вам потрібен – одноповерховий або двоповерховий. Технологія утеплення каркасного будинку дозволяє отримати енергоефективне житло незалежно від розміру. Це означає, що в кожному з них буде тепло взимку і прохолодно влітку, а мешканцям не доведеться переплачувати за надмірну витрату енергоресурсів.

Детально з описом комплектації каркасних будинків можна ознайомитися у відповідному розділі нашого інтернет-ресурсу. Добре про неї розказано і у відео на Ютуб-каналі компанії. Також тим, хто стоїть перед вибором технічного рішення, рекомендуємо подивитися фото готових будинків і почитати відгуки власників фінських будинків, створених представниками нашої організації.