Фінський каркасний будинок під ключ – екологічне і швидке будівництво

Назва “фінський будиночок” викликає асоціацію з теплом і затишком. Саме таким повинен бути будинок. Найтеплішим і доступним матеріалом для забудови виявилася деревина. При будівництві фінських споруд наша компанія застосовує канадську технологію. Цей легкий і екологічний спосіб зведення набуває все більшої популярності за рахунок швидкості й високої якості.

Для багатьох людей будівництво житла, створеного на замовлення, є кульмінацією давньої мрії. На планування можуть знадобитися роки і значні фінансові вкладення. То навіщо ризикувати чимось настільки важливим? Побудувати свій унікальний будинок самостійно складно, і часто щось може піти не так. Тому, щоб все пройшло гладко, скористайтеся нашими послугами. Ми проектуємо і будуємо канадські будинки для різних цілей: церкви, дачні, бізнес-будівлі та ін.

Купити фінський каркасний будинок під ключ – актуальне рішення

Будувати їх можна всюди, де у вас є земля: на дачній ділянці або в заміському котеджному селищі. Варто звернути увагу на одноповерхові й двоповерхові будівлі за фінською технологією. Наша компанія запропонує типові або індивідуальні проекти споруд. Завдання, як швидко побудувати житло, вирішується застосуванням популярної технології каркасного спорудження. Ця технологія використовується при зведенні недорогих канадських будівель.

Незалежно від того, чи будете ви будувати маленький канадський будиночок, дачний будинок або ж заміський котедж для сім’ї, обов’язково потрібен буде проект. Оптимальний варіант – це проект дерев’яної споруди під ключ. При такому рішенні ціна на фінське каркасне житло під ключ буде оптимальною. Замовник заощадить свій час, а фінансову вигоду забезпечать:

 • невисока вартість проектування;
 • використання якісного будівельного матеріалу;
 • швидкість будівництва;
 • відсутність застосування важкої техніки;
 • продумане планування і мінімальне внутрішнє оздоблення житла.

Ключовим елементом при будівництві канадських споруд є забезпечення того, щоб контракт давав вам, як клієнту, найкраще співвідношення ціни і якості. Ми займаємося своєю справою, уважно відстежуючи витрати. Це означає, що ви можете бути впевнені в оплаті рахунків підрядника, оскільки ми все перевіримо, перш ніж віддати вам чек на оплату. У нас ви отримуєте якість за вигідною вартістю.

Які проекти на фінський каркасний будинок під ключ пропонує наша компанія?

На нашому сайті можна ознайомитися з готовими проектами канадських каркасних будівель під ключ, а також почитати відгуки клієнтів про фінські будинки. Готовий проект містить в собі до дрібниць продумані рішення:

 • по плануванню і облаштуванню житла, що є оптимальним для канадської споруди;
 • привабливо виглядають дерев’яні споруди, виконані в різних стилях.

Наша компанія контролює належне виконання контракту і забезпечує дотримання фіксованої ціни. Ми беремо на себе усунення та вирішення будь-яких суперечок, які можуть виникнути, і уважно стежимо за бюджетом. Це як частина нашої пропозиції «під ключ» для наших клієнтів. Зміни в конструкції, специфікаціях або матеріалах можуть вплинути на вартість проекту і можуть стати предметом розбіжностей між підрядниками та клієнтами. Ми граємо ключову роль в забезпеченні правильної оцінки і погодження. Коли складання контракту для вашого проекту завершено, це дає вам душевний спокій і впевненість у тому, що ваш красивий, новий, зроблений на замовлення будинок має найбільші шанси бути побудованим в термін і в рамках бюджету. Це того варте.

Вигідна комплектація і вмілі руки при будівництві фінських каркасних будинків під ключ

В основі забудови фінського будинку лежить застосування канадської технології:

 • Фундамент полегшений, і облаштування його нетрудомістке. Каркас будівлі дерев’яний.
 • Простір між деталями каркаса заповнюють утеплювачем. Хороша якість утеплювача робить житло енергоефективним.
 • Правильне розташування будинку щодо сторін світу також сприяє його енергоефективності.
 • У проекті передбачене раціональне планування внутрішнього приміщення. Оздоблення споруди мінімальне.
 • Скромний дерев’яний котедж з рисами стриманої скандинавської естетики враховує всі переваги каркасної технології будівництва.

Наявність професійного досвіду зводить до мінімуму значні ризики того, що щось піде не так, з якими стикаються дилетанти – особливо ті, які використовують разові схеми, марнуючи бюджет і зриваючи терміни. Навіть у найдосвідченіших клієнтів може легко щось піти не так. Тому ми пропонуємо професійне рішення від експертів, які володіють відповідними навичками, знаннями та досвідом, щоб мінімізувати ці ризики для вас, як клієнта.