Що таке фінський каркасний будинок

Фінська технологія будівництва, яка протягом довгих років використовувалася для створення житла у Скандинавії, Європі та Америці, сьогодні доступна і для мешканців України. Такі будівлі мають безліч переваг, але при цьому в нашій країні багато років було заведено зводити цегляні споруди та будинки зі шлакоблоку. На матеріали та оплату праці будівельників витрачалося багато коштів, а багато хто з метою заощадити створював таку нерухомість власними силами.

Канадські котеджі – це можливість отримати житло за розумною вартістю та не витрачати особистий час на роботу, якою ви раніше не займалися. Представники нашої компанії допоможуть обрати готовий або створять індивідуальний проект з урахуванням особливостей земельної ділянки та потреб мешканців. Ми зведемо коробку, проведемо оздоблювальні роботи та надамо відповіді на питання щодо оформлення житлової будівлі. Готовий будинок буде не просто сучасним і зручним – він неодмінно буде теплим у холодну пору року! Канадське житло не боїться екстремально низьких температур завдяки якісному утепленню (стіни – 200 мм, дах – 300 мм). Воно також здатне протистояти ураганному вітру та землетрусу до 8 балів.

Плюси будівництва фінських каркасних будинків в Україні

Каркасний будинок за фінською технологією вирізняється практичністю, зручністю та довговічністю. До переваг даної методики можна віднести такі моменти, як:

  • Відсутність усадки. Каркасний котедж під ключ готовий до експлуатації відразу ж після завершення будівельних робіт.
  • Проведення робіт будь-якої пори року. Головні умови канадської технології – температура повітря не нижче -15 градусів та сухі будівельні матеріали.
  • Стислі терміни. Підписавши договір із компанією з будівництва каркасних будівель сьогодні, вже через 3-4 місяці ви отримаєте ключі від гарного та теплого котеджу.
  • Дуже міцний каркас. За цим показником дерев’яний котедж не поступається цегляному.

Чи варто будувати фінський каркасний будинок під ключ своїми руками

Кожна людина, яка вирішила придбати заміську нерухомість, ставить питання, чи можна звести котедж своїми руками? Можна, але з умовою, що маєте достатній будівельний досвід. Багато хто вважає, що звести будинок самостійно набагато дешевше, ніж звернутися на завод із виробництва житла. Однак технологія будівництва канадського котеджу має безліч нюансів, відомих лише фахівцям із великим досвідом роботи. При самостійному зведенні дерев’яного будинку ви ризикуєте допустити помилки, на виправлення яких знадобиться набагато більше коштів, ніж на оплату праці будівельників.

До мінусів будівництва своїми руками можна віднести неможливість врахувати усі нюанси. Будь-яка помилка веде до того, що в конструкції присутні містки холоду і житло виходить холодним, а неправильне розташування кімнат робить його некомфортним. Тому рекомендуємо купити фінський каркасний будинок у професіоналів. У нашій компанії працюють лише досвідчені фахівці. Вони швидко та недорого зведуть котедж, який сподобається всім членам вашої родини.

Авторські та готові проекти фінських каркасних будинків

На сайті компанії до вашої уваги представлені типові проекти за фінською технологією, які були розроблені для людей, які не бажають витрачати час на індивідуальну розробку. Тут же можна побачити фото та відео готових об’єктів, побудованих за типовими кресленнями. Наші спеціалісти можуть внести до готових проектів деякі зміни. Послуга включає коригування типу фундаменту, фасаду і розташування вікон та дверей. Своїм замовникам ми також пропонуємо розробку індивідуальних проектів фінських каркасних котеджів для проживання. Вони створюються з нуля під вимоги конкретного клієнта. Проте будівництво за авторським кресленням завжди буде дорожчим за зведення житла такої ж площі за типовим проектом.

Яка ціна на фінські каркасні будинки сьогодні

Наші клієнти мають можливість недорого побудувати котедж за канадською методикою. Невисока ціна будівництва зумовлена такими факторами:

  • Використанням масиву дерева, вирощеного в Україні. Його якість не поступається імпортним будівельним матеріалам, тоді як вартість у 2-3 рази нижча.
  • Простотою зведення. Для будівництва каркасного житла за фінською технологією під ключ не потрібна важка спецтехніка та дорогі інструменти.
  • Відсутністю необхідності заливання монолітного фундаменту. Під час канадського будівництва застосовуються матеріали з малою вагою, які можна встановлювати на полегшені типи основи.

Будуйте свої будинки разом із нами та живіть з комфортом!