Фінські заміські будинки в українських реаліях

Нові будівельні методики, що з’явилися в результаті розвитку вітчизняного ринку нерухомості, дозволяють всім охочим створювати будинки з різних матеріалів, за різною вартістю та різної складності. Був період, коли житло в Україні будували переважно з цегли та шлакоблоку. Пізніше багато хто почав використовувати економніші піно- й газоблоки. За останнє десятиліття все більше українських сімей почало цікавитися каркасною методикою, яка давно використовується у світі та має масу плюсів.

Фінський заміський будинок під ключ: переваги методики

Головний плюс будинку за канадською технологією – спрощений робочий процес. З дерев’яних балок створюється каркас, що є основою для обшивки стін. Застосування мінеральної вати при облаштуванні стін дозволяє одразу ж зробити будівлю теплою, тому будинки не вимагають додаткового утеплення.

В теплу пору такі стіни не пропускають зайве тепло з вулиці, тому жити в них комфортно протягом року. До інших плюсів стін відноситься здатність приглушувати звуки, що надходять ззовні, тому що мінеральна вата ще й гарний звукоізолятор. Каркасні будинки також цікаві наступними моментами:

  • Завдяки відносно невеликій вазі конструкцій можна використовувати полегшені види основи, які коштують дешевше, ніж облаштування капітального фундаменту.
  • Особливості технології дозволяють створювати житло за короткий період. Якщо на будівництво цегляних споруд ідуть роки, то до фінського житла за каркасною методикою можна заселитися протягом кількох місяців з моменту укладення договору з будівельною компанією.
  • Будівлі можна зводити без прив’язки до кліматичних умов протягом усього року.
  • Під час будівництва застосовуються матеріали, що дозволяють зменшити бюджет. Ми використовуємо деревину, яка вирощена в Україні та пройшла обробку на власному виробництві компанії.
  • Готові споруди міцні та довговічні, не бояться вогкості, плісняви, швидкого займання та здатні служити кільком поколінням мешканців.

Проекти фінських заміських будинків: комфорт, якого ви гідні

Каркасна технологія дозволяє створювати будівлі, що відрізняються зовнішнім виглядом, плануванням та площею. Виходячи з власних побажань та розміру наявної ділянки, ви можете купити проект заміського будинку на один поверх, півтора або два рівні, а також з наявністю другого світла. Споруди повністю пристосовані до реалій нашого клімату, продумані до дрібниць та відрізняються можливістю раціонально використовувати внутрішній простір.

Перш ніж розглянути готові одноповерхові та двоповерхові планування, визначтеся, який саме будинок вам потрібен, скільки в ньому має бути кімнат та якого призначення. Не варто переплачувати за приміщення, якими ви не користуватиметеся. При цьому подумайте, де ви прийматимете гостей і залишатимете транспортний засіб. У нашому каталозі представлений асортимент каркасних будівель, що дозволяє кожній родині вибрати споруду, комфортну для проживання. Але за бажання побудувати житло, несхоже на інші, наші архітектори готові створити для вас індивідуальне планування.

Скільки коштує проект? Це залежить від розміру та складності об’єкта. Ми створюємо креслення для різних методик та матеріалів. Але при замовленні у компанії будівництва каркасної будівлі під ключ наші клієнти отримують готові креслення в подарунок.

Ціна будівництва фінського котеджу

Фінський стиль відображає традиції населення Фінляндії. Готові споруди відрізняються неповторним стилем та сприяють злиттю людини з природою, а їх вартість дозволяє забезпечити себе власним житлом більшості сімей із середнім рівнем достатку. Скільки коштуватиме будівництво каркасного будинку? Вартість за 1 м2 житла за типовими проектами прописана на сайті. Ті, кого цікавить індивідуальне планування, можуть розрахувати приблизну суму за допомогою онлайн-калькулятора. Щоб дізнатися, скільки коштує будівництво житла за фінською технологією, за прорахунком також можна звернутися до наших фахівців.

Де замовити фінський заміський будинок

Ми проводимо будівництво заміських будівель у всіх регіонах України. Створенням житла за каркасною технологією компанія займається з 2012 року, і ми знаємо про неї все. У нашій базі готових проектів є різні за площею, оформленням, поверховістю та наповненістю споруди, які відмінно впишуться у будь-який ландшафт.

Кожна з будівель відрізняється цікавим фасадом та оригінальним дахом. Внутрішнє наповнення житла сприяє комфортному проживанню сім’ї протягом року. Фото та відео проведення робіт будівельними бригадами можна переглянути на нашому сайті. Також тут розташовані відгуки клієнтів про роботу компанії, а також їх враження від проживання в дерев’яних будівлях. За бажанням наші замовники можуть відвідати наші об’єкти, що будуються.