Проекти фінських одноповерхових будинків

Багато хто погодиться, що власний будинок для проживання – цікавіший варіант, ніж квартира в багатоповерхівці. Але на його купівлю або будівництво наважується не кожен внаслідок недешевої вартості робіт і будівельних матеріалів. При цьому не всі знають, що існують технології, що дозволяють здешевити кінцеву ціну. І це ніяк не відіб’ється на якості будівлі! Зовні такі будинки нічим не відрізняються від інших обштукатурених або прихованих під іншим оздобленням будівель. Усередині вони так само комфортні, а додатковим бонусом до нижчої ціни є енергоефективність. Проживаючи в таких будинках, можна додатково економити на використанні енергоресурсів.

Де взяти проект одноповерхового будинку за фінською технологією

Будови в один поверх завжди користувалися особливою прихильністю серед забудовників. Вони мають зручне планування. Відсутність сходів – важливий момент для сімей з маленькими дітьми, з людьми похилого віку або з обмеженими можливостями. Чи можна самостійно розробити планування дерев’яної будови? Можна, якщо ви володієте необхідними знаннями. В іншому випадку доведеться звернутися в конструкторське бюро або будівельну компанію, де архітектори є частиною штату.

На нашому сайті можна знайти планування до 150 м2 і більше. Всі вони мають відмінні риси як в зовнішньому вигляді, так і у внутрішньому оздобленні. Типові будівлі в один поверх можуть використовуватися як для будівництва для постійного проживання, так і для створення дачних будівель.

Індивідуальні або типові проекти дерев’яних одноповерхових будинків

Якщо замовник не знаходить цікаве для себе креслення серед типових пропозицій, йому може бути запропоноване створення індивідуального креслення. Кожне з них має плюси і мінуси, тому найкращий варіант для себе повинен вибрати клієнт.

  • Готові моделі – це можливість не чекати, поки буде розроблений необхідний пакет документів, а відразу ж приступити безпосередньо до будівництва.
  • Розглядаючи типові планування, замовник відразу ж бачить зовнішній вигляд майбутньої споруди, внутрішнє розташування кімнат.
  • Готові креслення неодноразово використовуються в якості основи будівель. Вони перевірені як при будівництві, так і при користуванні будинком. Але таке житло можна так само неодноразово зустріти на вулицях свого міста.
  • Індивідуальне замовлення – це спільна робота архітектора і клієнта. Тут враховуються особливості території, побажання клієнта.
  • Авторський варіант житла створюється для конкретної сім’ї і не може бути переданий іншим замовникам.

Ціни на проекти фінських одноповерхових будинків

У скільки обійдеться житло? Кожен будинок унікальний і неможливо назвати однозначну цифру. Сьогодні фінські будинки будуються з бруса і з газобетону. Вартість матеріалу різна, що частково відіб’ється на ціні готового будинку. Також вони можуть бути побудовані на різних типах фундаменту. Як правило, використовуються полегшені варіанти, але замовник може надати запит і на облаштування капітальної основи.

На вартість житла впливають і умови території під забудову. Спочатку необхідно провести інженерно-геологічні дослідження. Це дозволить створити якісний проект, а згодом – побудувати будинок. Також треба врахувати площу, комунікації, кількість поверхів, архітектурний стиль. Вибираючи готове креслення, клієнт також повинен бути готовим до зміни суми, зазначеної під проектом. Такі зміни можуть бути спровоковані побажаннями членів сім’ї і особливостями рельєфу, розташуванням ґрунтових вод.

Кращі проекти фінських одноповерхових каркасних будинків

На нашому сайті можна знайти планування фінських будинків до 100 кв. м. і більш просторих приміщень. Тут кожен, хто бажає, знайде ідеальне житло для сім’ї. Також ми готові створити фінський будиночок за індивідуальним запитом будь-якої складності. Які будівлі ми пропонуємо? Це може бути об’єкт з терасою. На ній можна проводити сімейні свята, зустрічатися з друзями, приємно проводити вільний час або займатися домашнім господарством. Будинки з гаражем необхідні сім’ям, які мають автомобіль. Гараж може бути вбудований або прибудований. Його розмір залежить від габаритів автомобіля, а також від їх кількості. Будинки з сауною – ще одна популярна серед замовників варіація.

Індивідуальні креслення будівель обійдуться дорожче, але вони ідеальні для сімей, для яких головною є ексклюзивність, а не ціна. Типові планування – кращий вибір для тих, хто хоче заселитися у власний будинок якомога швидше.