Фінські каркасні будинки

Фінські каркасні будинки – екологічно безпечне, сучасне, енергоефективне і доступне для більшості замовників житло. У даній технології поєднуються сучасні методи будівництва та використання безпечних для здоров’я якісних матеріалів. З кожним днем така методика набирає все більшу популярність і будівлі з дерева все частіше можна зустріти в багатьох містах України.

Каркасний будинок за фінською технологією – переваги

Каркасне житло має достатньо переваг, щоб зацікавити замовників:

 • По надійності будинки з дерева не відрізняються від цегляних, бетонних завдяки міцному каркасу стін і покрівлі.
 • Будинки довговічні. У США і Європі можна знайти такі споруди, яким вже понад 100 років.
 • Відсутність потреби в усадці дозволяє приступати до внутрішнього і фасадного оздоблення відразу після завершення загальнобудівельних робіт.
 • Повний цикл робіт здійснюється протягом декількох місяців, в залежності від загальної площі будівлі та складності архітектурного стилю.
 • Відсутність потреби у використанні спецтехніки здешевлює кінцеву вартість житла і зручно для невеликих ділянок і територій з облаштованим ландшафтом.
 • Невелика вага конструкцій також дозволяє заощадити, так як для них досить використання неглибокого стрічкового або плитного фундаменту.
 • Конструкція стін дозволяє економити на оплаті комунальних послуг в процесі експлуатації житла. Оскільки мінеральний утеплювач використовується при облаштуванні стін, немає необхідності в його додатковому застосуванні.
 • Кліматичні умови і особливості місцевості не впливають на можливість використання каркасної технології.

Проекти фінських каркасних будинків і ціни

Цікавлять проекти і ціни на модульні споруди? Все залежить від того, буде обраний типовий проект чи індивідуальний. Готові проекти не варто завантажувати з мережі інтернет, так як немає гарантії, що ви отримаєте правильні схеми та розрахунки, описи до них. Кращий варіант – звернення в будівельну або архітектурну компанію, в результаті якого до будівництва житла можна буде приступити без зволікання. Які пропозиції можна знайти на нашому сайті?

 • Будинки невеликого розміру, які підійдуть для маленьких сімей або в якості дачних будиночків.
 • Проекти будинків великої площі з різними зручностями.

Тут кожен забудовник може вибрати фінський одноповерховий або двоповерховий каркасний будинок виходячи з зовнішнього вигляду, площі, планування. Купівля готових проектів обходиться забудовникам дешевше індивідуальних розробок, і при цьому не треба чекати, поки будуть проведені розрахунки, складені креслення, проведені узгодження та внесені корективи. При бажанні отримати унікальний будинок, наші архітектори допоможуть скласти авторський проект, що повністю відповідає побажанням замовника. Окрім зовнішнього вигляду, він може відрізнятися і набором кімнат. Крім основних, часто забудовники замовляють додатково сауну, терасу, простору вітальню. Цікаво виглядає житло з дерева, створене на основі проектів житла мансардного типу.

Скільки коштує фінський будинок? Так як кожна будівля має відмінні риси, ціна на модульні каркасні будинки також розраховується в індивідуальному порядку. Наші розцінки на роботи вказані у відповідному розділі сайту і приблизну суму можна прорахувати самостійно. Точні цифри вимагають складання проектно-кошторисної документації.

Фінська технологія будівництва каркасних будинків

Будинок за фінською технологією – це відображення традицій жителів Фінляндії. Таким конструкціям властиві неповторний стиль, довговічність, функціональність і поєднання людини з природою. Висота стін фінських будинків невелика – до 2,5 м. Зазвичай вони складаються з просторого коридору, санвузла, великої вітальні, спалень, світлої кухні. Інші кімнати додаються за бажанням замовника. Серед інших особливостей таких будівель можна виділити наявність:

 • Двоскатного даху. Така форма в зимовий час перешкоджає скупченню на ньому снігу.
 • Відкритої тераси. Поверх неї, в залежності від типу споруди, може розташовуватися великий балкон.

Фінський каркасний будинок під ключ

Якщо необхідно після вкладення грошей в нерухомість отримати швидкий результат, будівництво фінських каркасних будинків на сьогодні – одне з оптимальних рішень. Тому, ознайомившись з особливостями технології, варто вибрати потрібний проект і оформити договір з будівельною компанією на його зведення. Якщо ви не є професійним будівельником, не дивлячись на уявну простоту методики, будувати фінський будинок своїми руками ми не рекомендуємо.

Як і будь-яка технологія, фінська також має свої нюанси, які необхідно знати. Треба вміти правильно читати креслення. Не зайвими будуть і певні навички в роботі. Отже, краще замовити будинок під ключ у будівельній компанії, яка спеціалізується на даних будівлях. Це стане гарантією того, що готове житло буде надійним і прослужить своїм власникам не одне десятиліття.