Фінські будинки під ключ

Як тільки на вітчизняному ринку нерухомості з’явилися недорогі варіанти будинків, вони отримали помітний попит серед споживачів. Легкі фінські одноповерхові будинки під ключ обходяться дешевше важких стаціонарних аналогів, що дає можливість сім’ям стати власниками житла за вигідною вартістю.

На сьогодні купити фінський будинок під ключ – одне з найбільш оптимальних рішень, якщо існує завдання вкласти гроші в нерухомість та отримати результат відносно швидко. Тому варто ознайомитися з можливостями технології, вибрати потрібний варіант житла, враховуючи площу, загальний вигляд споруди та вартість, і заощадити кошти.

Фінський каркасний будинок під ключ – переваги

Згідно відгуків власників, будинки за фінською технологією під ключ мають наступні плюси:

 • Спрощений робочий процес. Період з моменту укладення договору до здачі мешканцям в експлуатацію становить від декількох тижнів до декількох місяців.
 • Відсутність прив’язки до конкретних кліматичних умов. Житло з дерева можна зустріти у будь-якому куточку світу.
 • Відносно невелика вага стін і даху, що дозволяє використовувати для будівництва модульного житла полегшені типи основи.
 • Використання матеріалів, які сприяють зменшенню витрат.
 • Відсутність необхідності у використанні спеціальної будівельної техніки.
 • Економність в експлуатації – в зимовий час в будинку тепло, а влітку – всередину не надходить зайве тепло з вулиці.
 • Конструкція стін фінського будинку дозволяє блокувати звуки, які надходять ззовні, так як утеплювач додатково є хорошим шумопоглиначем.

Будівництво фінських будинків під ключ – особливості будівель

Готове житло в фінському стилі відображає традиції населення Скандинавії. Для його зведення переважно використовуються екологічно чисті матеріали. Тут немає дизайнерських вишукувань, особливих надмірностей. Зате такі конструкції можуть мати все необхідне для комфортного життя:

 • зручне планування;
 • великі вікна, які пропускають в будь-який час року потоки світла всередину;
 • двоскатний дах, що перешкоджає скупченню снігу взимку;
 • просторий балкон;
 • комфортну терасу;
 • сауну.

І неважливо, де будуть стояти одноповерхові й двоповерхові готові будинки під ключ – в центрі гучного мегаполісу, на березі озера або посеред лісу, та для якої кількості мешканців вони призначені. Всі зазначені принципи при використанні технології застосовуються неухильно.

Також збірні будинки відрізняються невеликою висотою стін – максимум 2,5 м. Усередині невеликих будівель можна знайти просторий передпокій, велику вітальню, світлу кухню, санвузол, спальні. У будівлі великої площі, виходячи з потреб сім’ї, додаються додаткові кімнати.

Фінські будинки під ключ – ціни

Скільки коштує будинок за фінською технологією під ключ? На кінцеву ціну впливають різні фактори:

 • особливості проекту;
 • віддаленість комунікацій;
 • особливості ділянки під забудову;
 • загальна площа будівлі;
 • який матеріал буде використаний для оздоблення всередині і зовні.

Ознайомитися з розцінками допоможе прайс нашої організації. Також ціна каркасного будинку під ключ за типовим проектом прописується на сайті під фото споруди. Точну цифру вартості житла можуть озвучити співробітники компанії після складання проекту і кошторисної документації. Побудувати модульні будинки ми пропонуємо в декількох комплектаціях. Замовник може вибрати для себе найбільш вигідний варіант. Про особливості цінової політики пропонуємо почитати у відповідному розділі нашого сайту.

Як побудувати фінський будинок під ключ

Будівництво каркасних будинків починається з вибору проекту майбутнього житла і компанії, яка втілить побажання забудовників в життя. Незважаючи на так звану “простоту” технології, не варто братися за роботу самостійно. Безкоштовно завантажені з мережі інтернет готові проекти не гарантують правильності креслень та розрахунків. Крім того, щоб побудувати фінський будинок під ключ з комунікаціями, який буде служити не одному поколінню мешканців, необхідні певні навички.

На нашому сайті розміщені проекти та вказані ціни на будови за фінською технологією. Тут кожен зможе вибрати свій варіант. При проектуванні житла враховуються загальноприйняті будівельні стандарти, тому в якості креслень і пояснень до них можна бути впевненим. Також у нас можна замовити проекти на житло в індивідуальному порядку.

Ми займаємося будівництвом фінських будинків не один рік і знаємо всі особливості технології. Наші готові споруди відрізняються цікавими фасадами, оригінальною покрівлею. Вони міцні і довговічні, про що свідчать відгуки наших клієнтів. Уклавши з нами договір, кожен клієнт отримує успішну реалізацію власного замовлення!