Де знайти проекти і ціни на фінські будинки під ключ

Креслення каркасних споруд сьогодні затребувані серед населення різних країн. Житлу властиві цікавий зовнішній вигляд і комфортність, функціональність внутрішнього простору. В Україні будівництво під ключ за фінською технологією стало популярним не так давно. Багато наших співвітчизників, які звикли до житла з цегли та блоків, до сих пір з недовірою ставляться до каркасного житлового будівництва. Проте є і ті, кого зацікавили переваги канадських будиночків, і вони вже не один рік успішно експлуатують житло, економлячи при цьому кошти на оплаті енергоресурсів.

Якими є типові проекти на фінські будинки

Готові планування будівель можна знайти у мережі інтернет. Скільки коштує проект? Тут іноді зустрічаються пропозиції завантажити креслення безкоштовно. Але хоча це й здається досить привабливим, робити такого не варто, тому що існує ризик отримати недостовірну чи неповну інформацію і, як результат, побудувати житло значно дорожче. Існує інший, більш надійний варіант отримати планування споруди безкоштовно. Для цього достатньо звернутися в нашу компанію і оформити договір на проведення всього спектру послуг. Це дозволить заощадити не тільки на кресленнях, а й на будівництві в цілому. Ще один бонус – на зведення будівлі піде менше часу, ніж при залученні різних організацій.

При розробці креслень наші архітектори спочатку враховують всі важливі моменти, щоб проживання мешканців у спорудах було комфортним. При бажанні замовників вони можуть бути відкоректовані під конкретні потреби, а також під особливості ділянки. У нашому каталозі можна знайти одноповерхові й двоповерхові будівлі в канадському стилі. Житло за багатьма проектами вже красується на вулицях міст і котеджних селищ України. Деякі з них були використані в роботі неодноразово. На сайті можна знайти варіанти споруд:

 • для постійного й тимчасового проживання;
 • великої й маленької площі;
 • на один чи два поверхи.

Всі вони відрізняються сучасним зовнішнім виглядом і ергономічністю, комфортністю внутрішнього простору і, звичайно ж, енергоефективністю. Готові креслення будівель – це можливість:

 • Підібрати варіант планування, зовнішнього вигляду, вартості та площі, які вас цікавлять, і практично відразу ж приступити до зведення житла.
 • Оцінити свої фінансові можливості на даний момент і, можливо, підібрати пропозицію іншого стилю й розміру; замовити створення індивідуального планування або на кілька місяців відкласти будівництво оселі.

Індивідуальний проект і ціна фінського будинку під ключ

Що дають замовникам індивідуальні креслення? Це можливість отримати будівлю за фінською технологією для постійного проживання, яка повністю відповідає потребам конкретної сім’ї. Перш, ніж приступити до робіт, наші конструктори дізнаються у замовників про всі їхні побажання, включаючи розмір споруди, кількість кімнат, матеріал і колір оздоблення. Які будинки можна замовити у нашій організації? Це можуть бути:

 • Симпатичні затишні будиночки для невеликої сім’ї, тимчасового проживання, або для використання в якості гостьових котеджів.
 • Великі особняки з масою зручностей, які підкреслять статус власників.
 • Споруди з відкритою або закритою терасою, гаражем на один або два автомобіля, або такою національною особливістю будівель, як сауна.
 • Будівлі мансардного типу, що дозволяють отримати додаткову житлову площу без великих витрат.
 • Житло, яке можна побудувати на нестандартній ділянці.

Як формується ціна на проектування фінських будинків під ключ

Яка вартість проекту в Україні індивідуальної розробки? За квадратний метр ринкова вартість становить 70-80 грн. Тобто за планування житла площею 100 м2 доведеться заплатити 7-8 тисяч грн. Але, як вже було сказано, при замовленні повного циклу робіт у нашій організації створення креслень будівлі обходиться безкоштовно. Яка ціна канадської споруди в Україні? При розрахунку вартості житла під ключ за фінською методикою враховуються такі чинники, як:

 • Ділянка території під будівництво (з урахуванням розташування грунтових вод, ландшафту, особливостей ґрунту).
 • Вид фундаменту (для канадських будівель переважно облаштовуються полегшені варіанти).
 • Особливості зовнішнього вигляду, внутрішнього планування споруди, загальної площі.

Скільки коштує проект фінського будинку під ключ

Будівництво фінських будівель під ключ коштує дешевше, ніж аналогів з блоків чи цегли. При цьому ціна на такі споруди не може бути занадто низькою. Житло відрізняється надійністю, довговічністю і є повноцінною спорудою для постійного проживання. Попередньо розрахувати вартість канадської будівлі можна онлайн або самостійно, знаючи ціну за квадратний метр. Отримати точну суму можна, тільки визначившись з проектом і після прорахунку кошторису, в якому будуть враховані всі особливості споруди.

Якщо ви хочете побудувати житло за канадською технологією – ми допоможемо вирішити дане питання. У нас ви знайдете відповідне типове або індивідуальне планування. Наші будівельники створять будівлю, повністю готову до заселення. Про якість наших споруд і зручність їх експлуатації більш докладно розкажуть відгуки клієнтів компанії.