Проекти на фінські будинки під ключ

Житло купується не на один рік, тому до вибору проекту варто підійти ретельно. Готова будівля повинна мати естетичний вигляд, тривалий термін експлуатації та бути комфортною для будь-якого члена сім’ї. Фінський каркасний будинок дозволяє втілити всі вимоги сучасної людини. Житло за такою технологією можна побудувати в сучасному або класичному стилі, на будь-якому рельєфі. Будинки з бруса:

  • функціональні – відрізняються простим декором, відсутністю архітектурних надмірностей і максимальною комфортністю для проживання;
  • надійні – проекти розробляються таким чином, що при мінімальному обслуговуванні конструкцій досягається максимальний термін служби будови;
  • енергоефективні – конструктивні рішення і використані матеріали, незалежно від погоди, забезпечують в приміщенні комфортний мікроклімат без додаткових витрат на кондиціонування повітря та опалення.

Планування фінських будинків під ключ

Яким буде будинок – одне з перших питань, якими переймаються забудовники. Кожен намагається в думках або на папері намалювати ідеальне планування. При цьому виникає ряд питань – де краще розташувати двері й вікна, де розмістити кухню, санвузол, дитячу спальню. Скільки б ви не старалися – все одно виникнуть якісь нюанси. Адже недарма проектувальники і архітектори проходять навчання й практику, перш ніж приступити до самостійної роботи. Тому якщо існує потреба створити житло з ідеальним, на ваш погляд, плануванням, краще свої думки озвучити фахівцям.

Яке планування житла за фінською технологією найбільш комфортне? Однозначної відповіді на це питання не існує. Все залежить від площі і форми будинку, кількості поверхів, кількості та призначення приміщень. Як правило, професійні проектанти:

  • Мінімізують кількість прохідних кімнат.
  • Ділять загальну площу на робочу зону і зону відпочинку. В одноповерховій споруді це можуть бути ліве і праве крило. У двоповерховій – різні рівні.

Фінські будинки – проекти та ціни під ключ

Багато забудовників для будівництва власного житла вважають за краще скористатися готовим проектом. Типові варіанти представлені на сайтах будівельних і архітектурних компаній. Іноді їх навіть пропонують скачати безкоштовно. Але не варто цього робити, так як часто вони не містять всієї необхідної інформації або мають помилки. В результаті це призводить до того, що будинок незабаром потребуватиме ремонту або ще на етапі зведення – додаткових витрат на виправлення недоліків. Якісне готове планування можна придбати тільки безпосередньо в будівельній компанії. Скільки коштує проект? Клієнтам, які замовлять у нас повний цикл робіт, ми готові надати вибрані креслення безкоштовно. Ознайомитися з типовими варіантами можна на сайті у відповідному розділі. Під кожним з них вказана вартість робіт і матеріалу.

Індивідуальні проекти на будинок за фінською технологією

Не всі забудовники погоджуються на використання готового планування. Є й ті, хто хоче купити проект в Україні, у якого не буде повторень. У таких випадках наші архітектори розробляють одноповерхові й двоповерхові каркасні під ключ будівлі відповідно до побажань клієнтів. Якісно складені креслення гарантують тривалу експлуатацію будівлі, енергоефективність, комфорт для мешканців і естетичність зовнішнього вигляду. Вони є візуалізацією для клієнта, як буде виглядати готова споруда, а для будівельників – керівництвом до дії.

Ціна проекту фінського житла під ключ

Так як кожна сім’я уявляє комфорт по-своєму, то і ціна на будівництво будинків під ключ буде залежати від таких вимог. Щоб прорахувати приблизно, у скільки обійдеться житло, треба розуміти:

  • Особливості ландшафту і ґрунту.
  • Яку воно займатиме площу.
  • Особливості архітектури.
  • Який матеріал буде використаний для оздоблення всередині і зовні.

Вартість за м2 житла в різних комплектаціях прописана у відповідному розділі сайту. Зазначені суми дозволяють прорахувати вартість самостійно. Точну ціну на фінський каркасний будинок під ключ можуть озвучити лише представники організації, прорахувавши кошторис, в який будуть враховані всі особливості планування.