Двоповерховий барнхаус

Стиль barnhouse з’явився не так давно, але вже встиг стати популярним серед сімей, які мріють жити не в квартирі, а у власному будинку. У перекладі він звучить як “будинок-амбар” або “будинок-сарай” – трохи дивно і не дуже привабливо. Проте, хто знайомий з даним стилем, знає, що такі споруди по-своєму цікаві і зручні. У них відчувається сприятливий вплив природи. Як і будь-який стиль, барн має свої особливості. Один з головних нюансів – великий простір, включаючи як площу підлоги, так і висоту стель. Також при розробці проектів архітектори приділяють увагу розташуванню кімнат всередині каркаса. Даний стиль заперечує наявність перегородок і масивних несучих конструкцій.

У стилі барнхаус поєднуються три різні течії. Від мінімалізму він запозичив використання природних матеріалів, строгість геометрії, простоту оздоблення. З лофта були взяті функціональність, відкритість простору та індустріальні риси. З біо-тека – цілісність з навколишньою природою. Такі будинки відмінно виглядають серед зелені трав, на тлі водойм і гірських схилів.

Двоповерховий будинок барнхаус – відмінні риси

Будівлі в стилі барн виділяють двох типів:

  • в європейському стилі;
  • в американському стилі.

Якщо перший варіант виконується в один поверх і має двоскатний дах, то американський стиль передбачає наявність двох поверхів і дах в чотири скати. До будинків часто примикають відкриті тераси і гаражі. Традиційним для таких будівель вважається червоний колір, проте, сьогодні замовники можуть вибрати будь-який цікавий для них відтінок. Найчастіше, щоб побудувати двоповерховий barn для стін і перекриттів використовується деревина. Проте, сьогодні можна зустріти будівлі, споруджені з піно-і газоблоків і навіть з металу. Особливості конструкції дозволяють одночасно формувати стіни другого поверху з покрівлею. Це істотно скорочує терміни зведення будинку.

Проекти двоповерхових будинків барнхаус

Проекти будинків найзручніше замовляти безпосередньо в компаніях, що займаються будівництвом будинків. Як правило, вони мають свої архітектурні бюро і весь спектр робіт націлений на те, щоб готовий результат вийшов гідним. До того ж, для замовників такий варіант більш економний в матеріальному плані.

Потрібен проект 2-ох поверхового будинку в стилі барнхаус? На нашому сайті представлені пропозиції на будь-який смак. Тут є і двоповерхове житло, і варіанти з мансардою, і одноповерхові будинки в стилі барнхаус. Вони відрізняються простотою планування і наявністю великих дверей і вікон, панорамних вітражів. Як правило, планування будинків барн включає розташування на нижньому рівні вітальні і кухні, ванної та туалету, гостьової, кабінету, а на другому – загального холу, дорослої і дитячої спалень. Переважно такі приміщення, як коридор і вітальня або вітальня і кухня, ванна і туалет мають загальну площу. Також при плануванні вітальні в двоповерховому будинку-амбарі може бути передбачене друге світло.

Не знайшли на сайті відповідний варіант? Зверніться до наших архітекторів і розкажіть про свої уподобання. Можливо, в журналі або в мережі ви бачили фото, яке вас зацікавило? Конструктори врахують всі ваші побажання і створять проект, яким ви залишитеся задоволені.

Де замовити житло в стилі barn house в Україні

Купити барн сьогодні не складно. Головне визначитися, який будинок потрібен для сім’ї, включаючи площу, кількість поверхів, наявність і розташування кімнат. Ознайомитися не тільки з кресленнями, але і з самою технологією, можна на нашому сайті. Крім загальної інформації, ми пропонуємо подивитися фото і відео з об’єктів, в яких відображений процес зведення фундаменту стін, даху.

Співпраця з нами – це можливість вибрати готовий або замовити індивідуальний проект. Наші будинки органічно виглядають в заміських котеджних селищах і в межах міста. Барнхаус в 2 поверха, завдяки професійному підходу, дозволить відчути гармонію з навколишньою природою, свободу і нотки романтики. Окремо варто виділити надійність та енергоефективність будівель, в яких комфортно проживати протягом року і при цьому не переплачувати за комунальні послуги.