Двоповерховий барнхаус: будь ближче до природи

Класичні будівлі з бетону й цегли цікаві не всім. Багато сучасників у всьому шукають родзинку – в одязі, стилі поведінки й навіть в житлі. Будинки барнхаус – один із варіантів, який підходить таким творчим натурам. Напрямок барн з’явився не так давно, але такі якості, як:

 • здатність вписатися у різні ландшафти;
 • простота форм і мінімалізм в оздобленні;
 • енергоефективність і функціональність, швидко зробили його популярним у різних країнах світу.

Хоча у барнхаусів є й особливі риси, в них простежуються елементи таких стилів, як лофт, мінімалізм і біо-тек. Також тут присутні відгомони стилю кантрі (близькість до природи) і німецького фахверка (наявність видимих балок перекриттів підкреслює природність будівлі, її гармонію з навколишньою природою). Між собою споруди в стилі барн також мають відмінності: в площі, поверховості, плануванні, кольоровій гамі. Але є в них одна загальна особливість – простір, що дарує відчуття свободи, і наповненість світлом.

Проекти двоповерхових будинків barnhouse: особливості будівель

Житло в стилі barnhouse створюється в двох варіантах. До європейського стилю відносяться одноповерхові будівлі, а до американського – споруди на два поверхи з чотирьохскатним дахом. Суттєво зменшити термін будівництва дозволяє одночасне формування стін другого поверху та покрівлі. Будівлям у стилі барн властиві просте планування, наявність великих дверей і панорамних вікон. Як правило, на першому рівні будинку знаходиться так звана загальна денна зона. Часто тут можна спостерігати спарені варіанти приміщень – наприклад, вітальні й кухні або вітальні та коридору. Верхній поверх зазвичай займає зона для відпочинку і сну. Серед замовників популярні двоповерхові варіанти з терасою і гаражем для автомобіля.

З готовими проектами двоповерхових барнхаусів можна ознайомитися у відповідному розділі сайту. Тут присутні моделі будівель прямокутної форми – наприклад, розміром 6х10, а також квадратної – 8 на 8 або 10 на 10. Роблячи вибір, треба враховувати площу і форму території під забудову. При відсутності серед пропозицій потрібного варіанту, ви можете звернутися безпосередньо до архітекторів і замовити створення індивідуальних креслень. Можливо, ви знайшли цікаве фото або побачили будинок, про який мріяли, при перегляді фільму? Розкажіть про нього, і конструктори зроблять все, щоб ви залишились задоволеними результатом.

Як побудувати двоповерховий барнхаус: особливості технології

При створенні будівель барн переважно використовується деревина. Це і каркасний брус, і зовнішня / внутрішня обшивка стін. Також іноді застосовуються газоблок або широкі сталеві профілі. Будинки в стилі барнхаус відрізняються відносно невеликою вагою, тому для них досить вибрати полегшений варіант фундаменту. Така особливість прискорює і полегшує будівельний процес, і дозволяє мешканцям заселитися в будівлю через кілька місяців після початку робіт. А застосування екологічних матеріалів при каркасно-щитовій методиці дозволяє протягом року легко підтримувати правильний мікроклімат в будинках. При простоті планування та оздоблення, споруди амбарного типу дуже комфортні. У колірній палітрі переважають ненав’язливі сірий або білий колір. А обставити приміщення можна, використовуючи меблі в стилях ретро, етно, кантрі або прованс.

Двоповерхові будинки барнхаус: плюси

Один із плюсів стилю барн – можливість легко вписати будівлю в сільську місцевість, розташувати її на тлі гір або озера. До інших переваг відносять:

 • Можливість придбати власне житло за доступною ціною.
 • Нетривалий період проведення загальнобудівельних та оздоблювальних робіт.
 • Гарна освітленість внутрішніх приміщень в результаті використання панорамних вікон.
 • Можливість створювати різні планування.
 • Хороший рівень теплозахисту і можливість економити на енергоресурсах в період проживання.
 • Сучасний вигляд, який досягається в результаті створення планувань, які відповідають останнім віянням моди.
 • Екологічність, адже при будівництві використовується натуральна деревина та інші матеріали хорошої якості від перевірених виробників.
 • Міцність конструкції й можливість експлуатувати її протягом десятиліть, і навіть понад століття.

Як розрахувати вартість будинку в стилі барнхаус і де зробити замовлення

Оформити замовлення на будівництво будинку амбарного типу в нашій компанії нескладно. Для цього достатньо звернутися за вказаними на сайті контактами й розповісти про свої побажання. Скільки коштує планування барнхауса? Залежить від обсягу робіт та складності креслень. В цілому по Україні вартість проекту будинку площею 100 м кв. становитиме 7-8 тис. грн. Але ви заощадите цю суму, замовивши в нашій компанії проведення робіт під ключ.

Скільки коштуватиме будівництво житла? Для самостійного прорахунку можна використовувати калькулятор будівництва barn. Попередній прорахунок буде неточним, тому що в нього неможливо внести інформацію про особливості проекту. Точний розрахунок буде зроблений представниками компанії після визначення з проектом. Всім, кому цікаві будови амбарного типу, рекомендуємо подивитися фото побудованих фінських будинків нашою компанією. Не буде зайвою й інформація з відео на Ютуб-каналі, де ми демонструємо й розповідаємо про особливості використовуваної методики, і де розташовані відгуки мешканців амбарних будівель.