Дизайн барнхаусів: стильові особливості будівель

Будинки з величезними вікнами з виглядом на природу останніми роками завоювали увагу багатьох українських сімей. Енергоефективні будівлі за каркасною технологією припали до душі не лише любителям жити ближче до природи, а й прихильникам функціональних сучасних інтер’єрів. Будинки-амбари дозволяють максимально оптимізувати внутрішній простір, завдяки чому вони дуже комфортні для проживання та прийому гостей, відпочинку та виконання домашніх завдань, а також робочих моментів.

Який матеріал використовується для створення дизайну в стилі барнхаус

Архітектурним стилем визначаються зовнішній вигляд будівлі та її компонування. При цьому зовнішнє оформлення та внутрішній декор можуть бути різними. Найкращим матеріалом для оформлення будівель амбарного типу є деревина, яка добре вписується в загальну концепцію, надає приміщенню додаткового об’єму та здатна зробити затишною навіть мінімалістичну обстановку. При оздобленні будинків барн всередині й зовні переважно використовується натуральна деревина, але за бажанням її можна замінити на якісну імітацію, яка гідно повторює колір та малюнок дерева. Для смислового виділення будь-якої зони в будинку застосовуються матеріали контрастних відтінків. Для зовнішньої частини також можна вибрати основний і допоміжний відтінки, що зробить загальний дизайн цікавішим. Крім деревини, при зовнішньому оформленні стін застосовуються також натуральний та штучний камінь, метал, скло або бетон.

Головні особливості дизайну інтер’єру барнхауса

Головним напрямком інтер’єрів будівель в амбарному стилі є мінімалізм. У них можна спостерігати прямі лінії та прості оздоблювальні матеріали, а також відсутність зайвих елементів, що дає відчуття свободи. Основний простір будівель представлений великим приміщенням, де немає зайвих стін. Проте в ньому присутній розподіл на функціональні частини за допомогою перегородок, меблів, вазонів, сходів або фарб. Тут є як загальна зона, де всіма членами сім’ї проводиться більша частина часу, так і спальна частина.

У деяких проектах дизайн будинків у стилі барнхаус передбачає наявність антресолей, які використовуються для облаштування спальних кімнат. Тут ви не побачите зайвих стін, а виділення кімнати для відпочинку відбувається завдяки її розташуванню на другому рівні. За наявності мансардного поверху спальня, звичайно ж, облаштовується на ньому. Також у будинках за допомогою перегородок облаштовується санвузол. Решта простору, як правило, є єдиною, і на цій площі розташовуються гостьова зона, кухня та обідня частина. Гострокінцеві дахи з двома скатами дозволяють створювати в одноповерховому житлі дуже високі стелі, які сягають самої покрівлі. Планування двоповерхових американських будівель є практично класичним, але при цьому стелі все одно залишаються високими.

Проекти та дизайн будинку барнхаус

Скільки коштує будинок у стилі barnhouse? Все залежить від складності вибраного проекту. Залежно від уподобань можна вибрати серед готових варіантів або замовити індивідуальну розробку. Типові проекти в стилі barn представлені на нашому сайті та враховують потреби сімей з різними доходами та способом життя. Тут є будівлі різної площі в європейському та американському стилях. Особливостями житла у стилі барн є масштабне скління та двосхилий дах без карниза, а також просторі приміщення. Зокрема, в них є велика вітальня, з’єднана з їдальнею та кухнею. До багатьох будівель примикають відкриті тераси.

За бажання отримати будинок індивідуального планування ви можете безпосередньо звернутися до наших архітекторів. Кваліфіковані фахівці вислухають ваші побажання та створять проект, який повністю відповідає вашим потребам. Будівля може бути виконана на один або два поверхи, мати друге світло або мансарду. Її наповнення також може бути різним та містити як основні приміщення, так і ті, що створюють додатковий затишок.

Де замовити будівництво barnhouse під ключ

Ми пропонуємо своїм клієнтам не тільки створення креслень, а й проводимо будівництво житла. З ціною barnhouse можна ознайомитись на сайті. Крім складності проекту, вона також залежить від обраного планування. Вибираючи проект житла, яке тішитиме вас протягом усього життя, уважно ознайомтеся з фото всередині та зовні типових планувань, вивчіть розташування кімнат та площу. Після підписання договору ми відразу ж розпочнемо проведення будівельних робіт – створимо фундамент, каркас, покрівлю, проведемо оздоблювальні роботи та займемося прокладанням комунікацій.

Співпрацюючи з нами, ви отримаєте не просто симпатичне сучасне житло. Каркасні будівлі надійні та здатні служити понад сто років. На їх будівництво йде всього кілька місяців, вони добре вписуються в різні ландшафти й коштують недорого, порівнюючи з аналогами з цегли та інших матеріалів. Але найголовнішою їхньою перевагою є енергоефективність. Проживаючи в такій будівлі та насолоджуючись теплом і комфортом, ви зможете економити на оплаті рахунків за енергоресурси, що використовуються.