Як побудувати будинок за фінською технологією

Сьогодні із будівлями з таких матеріалів, як цегла та бетон, на будівельному ринку успішно конкурують недорогі будівлі більш легких конструкцій. Жителі України все частіше шукають якісну і енергоефективну альтернативу традиційним спорудам, якими є будинки за фінською технологією. У холодній Фінляндії давно популярне житло, виготовлене з легких матеріалів, проживання в якому є теплим, затишним і недорогим. В Україні такі споруди поки зустрічаються не так часто. Але, жителі нашої країни, які вже встигли стати власниками дерев’яних будинків, в своїх відгуках рекомендують купити будинок за фінською технологією, як вигідний не тільки в плані будівництва, але і експлуатації.

Переваги каркасного будинку за фінською технологією

Будинки за фінською технологією користуються популярністю завдяки таким характеристикам:

 • Технологія не має прив’язки до будь-яких кліматичних умов. Дерев’яні будинки можна зустріти в різних куточках світу.
 • Спрощеність робочого процесу не вимагає багато часу на зведення будівлі. Уклавши договір з будівельною компанією, вже через кілька місяців замовники зможуть заселитися у власне житло.
 • Фінський і канадський будинки не вимагають ґрунтовного фундаменту, так як їхні стіни та покрівля мають невелику вагу в порівнянні з капітальними будівлями з цегли, каменю, блоків та бетону.
 • При зведенні стін використовуються матеріали, що сприяють зменшенню фінансових витрат.
 • Невелика вага матеріалів дозволяє обходитися без використання важкої будівельної техніки.
 • Конструкція стін будівель з дерева не пропускає надходження звуків з вулиці в приміщення в повній мірі, так як утеплювач додатково здатний поглинати шуми.
 • Фінські будинки економічні в експлуатації в результаті енергоефективності. У них легко підтримувати комфортну температуру незалежно від пори року.

Житло за фінською технологією під ключ ціна

Цікавить ціна будівництва будинків з дерева? Кожен проект індивідуальний, тому вартість житла також буде різною. Вона залежить від таких факторів, як:

 • особливості ділянки землі;
 • розмір споруди;
 • особливості архітектури;
 • віддаленість комунікацій;
 • оздоблювальний матеріал для вулиці і внутрішньої частини будинку.

Зразкові ціни на житло можна подивитися на нашому сайті під фото будівель. В окремих випадках вони можуть змінюватися. Наприклад, якщо буде потрібна адаптація під особливості ділянки під забудову або потреби сім’ї замовника. Також кінцева цифра враховує обрану клієнтом комплектацію (варіанти прописані на сайті у відповідному розділі). Точна ціна під ключ може бути оголошена представниками нашої компанії після складання креслення і кошторису.

У нашому каталозі представлені різні варіанти проектів житла. Тут присутні споруди невеликого розміру для маленьких сімей, які також можна використовувати в якості гостьових і дачних будиночків. Також в ньому можна знайти варіанти просторих будівель, що включають сауну, більярдну, робочий кабінет. Це дозволяє кожній родині, яка бажає жити у власному будинку, вибрати каркасний будинок під ключ найбільш прийнятної для себе цінової категорії.

Ціни на будинки за фінською технологією і проекти

Де знайти проекти будинків з дерева? У надії заощадити, не варто завантажувати безкоштовні проекти каркасних будинків з мережі інтернет. Ніхто не гарантує, що представлені розрахунки та схеми з описами правильні і достовірні. Звернення в архітектурну або будівельну компанію – завжди найекономніший і найбільш правильний вибір. При бажанні заощадити, можна розглянути готові проекти на одноповерхові і двоповерхові будівлі. Таким чином, ви відразу ж зможете подивитися площу житла і планування кімнат, кількість поверхів. Ще один плюс – вам не доведеться чекати, поки розробляться креслення та будуть проведені розрахунки.

Індивідуальне проектування житла обійдеться дорожче і будівництво будинку трохи затягнеться. Крім креслень та розрахунків, часу також вимагають узгодження, внесення коректив. Але, маючи можливість, не варто економити на авторському проекті. Завжди приємніше жити в будинку, який повністю відповідає стилю життя сім’ї, її запитам.

Хто будує будинки за фінською технологією під ключ

Чи можна побудувати недорогий будинок для проживання своїми руками? Тим, хто вміє читати креслення і на ділі знайомий з технологією будівництва каркасних будинків, можна. В іншому випадку – це призведе до додаткових витрат в процесі робіт та експлуатації житла. Будівництво будинків для проживання – один із напрямів нашої компанії. Знаючи всі особливості фінської технології, ми допоможемо побудувати затишний і надійний будинок, який буде повністю відповідати вашим очікуванням.

Будівництво під ключ передбачає контроль на всіх етапах, починаючи з вивчення ділянки, підготовки проекту, документації і закінчуючи здачею житла в експлуатацію.