Будинки за фінською технологією під ключ

Легкі комфортні будівлі давно користуються популярністю в холодній Фінляндії, в європейських країнах та Америці. В останні роки і в Україні житло, виконане зі звичних цегли та бетону, поступово витісняють конструкції з дерев’яним каркасом. Чим приваблюють забудовників проекти споруд за фінською технологією? Як отримати креслення будівель? Де замовити будівельні роботи? Шукайте відповіді на ці та інші популярні серед сучасних забудовників питання в даній статті.

Що таке технологія фінського каркасного будинку

Таке житло – один із різновидів каркасної методики. Після створення фундаменту, згідно з проектом зводиться каркас з використанням деревини. Далі він закривається OSB-плитами, зашивається пароізоляцією, супердифузійною мембраною, утеплювачем. Дані матеріали запобігають проникненню всередину приміщення холодного чи гарячого повітря, води, вологи.

Завершується будівництво каркасного будинку оздобленням внутрішньої і зовнішньої частини споруди облицювальними матеріалами. Зовні будівлі можуть використовуватися сайдинг, декоративна штукатурка, облицювальна цегла. Усередині застосовуються натуральне дерево, гіпсокартон, на який наносяться шпаклівка, шпалери, фарба. Переваги житла за фінською технологією під ключ полягають в наступному:

 • В процесі проведення робіт можна економити ось на чому: на створенні фундаменту, на оплаті праці, на використанні спецтехніки, на додатковому утепленні. І все це – без шкоди якості споруди.
 • У порівнянні з кам’яними, будівлі з дерева будуються значно швидше. Заселитися в готовий будинок можна вже через кілька місяців з моменту укладення договору з нашою компанією.
 • Каркасні будівлі енергоефективні. У них комфортно перебувати незалежно від пори року без надмірного використання енергоресурсів. Це дозволяє економити на експлуатації житла.
 • Будівництво будинку з нуля – це можливість довірити роботи одній компанії і отримати дім, готовий до заселення, вклавши тільки грошові кошти і мінімальну кількість часу для узгоджень.

До інших плюсів, які забезпечили цим будівлям прекрасну репутацію, можна віднести екологічність, сейсмостійкість, несхильність до гниття і псування гризунами, можливість зводити будівлі незалежно від пори року.

Проекти і вартість будинку за фінською технологією під ключ

Перш ніж дізнатися вартість готового будинку, важливо визначитися, яким ви його бачите:

 • Одно- або двоповерховим, з мансардою.
 • З сучасним або класичним дизайном.

А також у виборі готового будинку відіграють роль такі важливі моменти, як:

 • Яка кількість кімнат і яка площа необхідні для комфортного проживання.
 • Чи є потреба в гаражі, терасі, технічних приміщеннях.

Кожна будівельна компанія виставляє свої ціни на зведення будівель. Вартість житла за нашими типовими проектами прописана на сайті під фото будинків, де представлені одноповерхові та двоповерхові варіанти. Це дозволяє потенційним забудовникам визначитися з бюджетом і зрозуміти, на будову якої площі досить наявних коштів.

Готові варіанти під ключ можуть бути взяті за основу вашого будинку. А якщо на сайті не знайшлося відповідного варіанту – архітектори організації готові створити для вас індивідуальну розробку. Приблизну вартість споруди можна розрахувати, використовуючи зазначені в розділі «Ціни» цифри. Точна ціна буде названа тільки після закінчення опрацювання проекту та прорахунку кошторису.

Як формується ціна фінського будинку під ключ

Підсумкова вартість будинку прораховується співробітниками компанії. Так як кожна ділянка під забудову має свої особливості, а замовник – потреби, то і проекти між собою відрізняються складністю. При прорахунку ціни на каркасну споруду за канадською технологією враховуються:

 • Складність архітектурного проекту.
 • Обсяг будівельних і оздоблювальних робіт.
 • Обсяг необхідного матеріалу.
 • Виконання робіт будівельною бригадою.

Будівництво будинків за фінською технологією під ключ

Наша компанія займається будівництвом житла за фінською методикою під ключ в Україні. Власне виробництво дозволяє нам самостійно заготовляти деревоматеріал для майбутніх будівель і тим самим додатково здешевлювати вартість готових будинків.

Ми знаємо, як побудувати житло за канадською методикою всього за кілька місяців, щоб воно було не тільки красивим, але і комфортним, енергоефективним. Нашими клієнтами можуть стати жителі будь-якого куточка України. Відгуки про роботу будівельних бригад і експлуатацію готових споруд розташовані на сайті та Ютуб-каналі. З процесом робіт кожен потенційний замовник може ознайомитися безпосередньо на будівельних майданчиках, де працюють наші представники.