Будівництво в стилі барнхаус

Не всі сучасні забудовники в захваті від класики. Багато хто бажає відійти від традиційних рішень і захоплюються новими розробками. Одним з цікавих напрямків в будівництві житлових будинків сьогодні є будівлі в стилі барнхаус. Амбарні споруди естетично привабливі і здатні вписатися в будь-який ландшафт. Будинки-сараї відмінно виглядають як на рівній місцевості, так і на берегах річок і озер, на гірських схилах і в оточенні лісів.

Хоча барнхаус будівлі мають відмінні риси, їм властива і присутність елементів таких стилів, як біо-тек, мінімалізм і лофт. Близькість до природи нагадує про стиль кантрі, а видимість балок перекриттів, підкреслюють природність будівлі, гармонію з природним оточенням – німецький фахверк. Архітектура сучасних барнхаусів різноманітна, проте всім кімнатам в будинках притаманний простір, що дарує відчуття свободи. Можливо, саме тому будівництву барнхаус віддають перевагу творчі персони, що вимагають для пошуку натхнення відповідного антуражу.

Технологія будівництва барнхаус

Як побудувати будинок barnhouse? Які для цього необхідні матеріали? Переважно для будівель, виконаних в стилі барнхаус, використовується деревина. З неї виготовляється брус для каркасу, вона також використовується для зовнішньої та внутрішньої обшивки стін. Також можуть застосовуватися сталеві широкі профілі. Як результат, будівлі мають відносно невелику вагу і для них досить полегшеного стрічкового або свайного фундаменту. Це полегшує і прискорює будівельні роботи, дозволяючи звести житло під ключ протягом декількох місяців. Так як стіни зводяться з екологічно чистих матеріалів по каркасно-щитової технології, всередині будівель завжди спостерігається приємний мікроклімат.

Як правило, будівлі мають прямокутну форму, високі стелі, відкриті дерев’яні тераси. Двоскатний дах робить барнхауси схожими з традиційними ангарними будівлями. Панорамний вигляд і доступ до сонячного світла забезпечують широкі вікна, завдяки яким внутрішній простір добре висвітлюється в будь-який час року. А щоб приміщення були ще більш комфортними, їх доповнюють меблями в стилі ретро.

Будівництво будинків барнхаус – переваги

Крім можливості легко вписати споруду в сільські та екопоселення, виділяють наступні переваги будинків-барнхаусів:

  • Доступна вартість, обумовлена простотою архітектурного стилю, наявністю полегшеного фундаменту.
  • Швидкість зведення, що дозволяє заселитися в будинок через кілька місяців з моменту підписання договору з будівельною компанією.
  • Міцність конструкції, яка досягається використанням опорних стовпів з горизонтальними балками, що скріпляють елементи споруди в одну систему.
  • Гарна освітленість всередині будівлі за рахунок наявності панорамних вікон.
  • Сучасний вигляд, який виходить досягти розбавленням натуральної деревини склом і металом.
  • Високий рівень теплозахисту, так як деревина відрізняється високим коефіцієнтом теплозбереження.
  • Різноманітність проектів, що дозволяє побудувати будинок мрії.

Будівництво будинків в стилі барнхаус – проекти і вартість

Як побудувати будинок барн хаус? Зведення будівель в будь-якому стилі краще довірити досвідченим будівельникам. Це стане гарантією того, що будинок буде красивим, надійним і прослужить не одному поколінню мешканців. Будівництво будинку барн хаус в Україні не настільки поширене ще, як в США чи Європі, проте, його можна замовити, звернувшись в нашу компанію. Ми допоможемо з вибором типового або створенням індивідуального проекту, а також з виконанням безпосередньо будівельних робіт.

У нашому каталозі готових проектів можна вибрати не тільки класичні будівлі в один поверх. Тут присутні і пропозиції з другим світлом, в півтора і два поверхи. Незважаючи на простоту, вони досить комфортні і цікаві. Як правило, на першому поверсі знаходяться хол зі спальнями, додаткова вітальня або кабінет. А якщо є бажання отримати індивідуальне креслення – ми готові зайнятися авторським плануванням.

Цікава ціна будівництва? З вартістю можна ознайомитися у відповідному розділі сайту компанії. Точні цифри можна отримати тільки після складання проектно-кошторисної документації. Ми індивідуально підходимо до кожного замовлення, беручи до уваги побажання, щоб в результаті замовник отримав будинок, який повністю відповідає його очікуванням.