Будинок в стилі barnhouse

Barnhouse стиль в перекладі з англійської означає сарай, складське або амбарне приміщення. У який період і в якій конкретно країні він з’явився, в даний момент з повною упевненістю ніхто не скаже. Проте, такі споруди вельми популярні в США і Європі, а в останні роки їх будівництво стає популярним і в Україні.

Що являють собою будинки-сараї, які їхні особливості?

 • Такі споруди – мінімалістичні. Їхня геометрія строга, а озоблення – не має надмірностей. Для роботи використовуються переважно натуральні оздоблювальні матеріали.
 • З стилю лофт стиль барн запозичив функціональність приміщень, індустріальні риси і велику кількість відкритого простору.
 • Біо-тек – ще один стиль, що ліг в основу будівництва споруд амбарного типу. Його плюс – природне середовище проживання, тому будинки-сараї розглядаються як одне ціле з еко-середовищем, яке їх оточує.

Хто віддає перевагу будівництву будинків-сараїв? Люди незалежно від віку, для яких важлива затишна обстановка в приміщенні і тиша, яку не знайти в міській метушні. Такі споруди особливо добре виглядають в оточенні зелені, на березі озер, біля гірських схилів.

Де подивитися проекти barnhouse

При бажанні побудувати будинок в стилі barnhouse, необхідно, в першу чергу, визначитися з проектом. Прийнято виділяти два варіанти амбарних будівель, між якими є відмінності:

 • Європейський – одноповерховий з двоскатним дахом з гострим кутом нахилу.
 • Американський – частіше двоповерховий, має дах в чотири скати. Стіни таких будівель часто бувають червоного кольору.

Спільними рисами двох варіантів будівель є наявність:

 • зручних відкритих терас;
 • навісів і гаражів для автомобілів.

Якщо ви в пошуках проекту амбарної будівлі, розгляньте роботи наших архітекторів. В каталозі типових креслень розташовані будівлі різної площі з геометрично просторим плануванням, величезними вікнами і панорамними вітражами. Тут є як класичні будинки, так і півтора, двоповерхові варіанти. Як правило, перший рівень займають об’єднана з вітальнею кухня, туалет і ванна, кабінет, гостьова. На другому розташовуються загальний хол, дитяча та доросла спальні. Хочете щось особливе? Замовте створення креслення індивідуального планування і станьте власником будинку, який повністю відповідатиме вашим побажанням.

Вартість будівництва будинку barnhouse під ключ

Будинки в стилі барн – хороша можливість отримати власне житло багатьом сім’ям із середнім рівнем доходу. Вони обходяться дешевше аналогічних за площею капітальних будівель з цегли і бетону, так як:

 • невелика вага стін і покрівлі допускає застосування стрічкового малозаглибленного фундаменту або ж гвинтових свай;
 • в оздобленні відсутня велика кількість прикрас, що дозволяє робити проекти будинків економнішими.

Більш детально з інформацією щодо цін на будинки barnhouse можна ознайомитися у відповідному розділі нашого сайту. В цілому, кінцева ціна споруди залежить від таких факторів:

 • загальна площа будинку;
 • архітектура і дизайн приміщення зовні і всередині;
 • обраний оздоблювальний матеріал і його об’єм .

Як побудувати barnhouse

Тоді як в Європі, Скандинавії та Америці будинки-амбари відомі давно, про стиль барнхауз в Україні знають поки що мало. Проте, позитивні відгуки про будинки barnhouse надихають багатьох наших співвітчизників на будівництво саме такого житла. Будинки-сараї відрізняються величезним потенціалом. Створені професіоналами проекти дозволяють будівлям відмінно органічно розташовуватися як в заміському селищі, так і в межах міста. Даний стиль дозволяє власникам будівель відчути дух свободи і гармонію з навколишньою природою. Він несе в собі нотки романтики, які поєднуються з надійністю.

Чи можна побудувати будинок в стилі barnhouse власними силами? Можна. Але, краще спочатку звернутися до професіоналів. Архітектурному стилю властиві певні особливості, які важливо знати і втілити в життя. Тільки бездоганне дотримання будівельної технології дозволить отримати тихе, енергоефективне і якісне житло, комфортне для мешкання кожного члена сім’ї, що дозволяє відмовитися від щоденної метушні, зосередитися на злитті з природою.