Як побудувати будинок барнхауз

Спочатку будинки, схожі на амбари, стали популярними в Західній Європі. Людям сподобалися скромні та позбавлені зайвих елементів будівлі. Стиль барнхауз виявився адаптованим до сучасних модних тенденцій. До того ж, будівлі барнхауз виявилися сповна місткими та комфортними для проживання. Вони здатні легко вписатися в будь-яку місцевість.

Будинки в стилі барн можуть займати будь-яку кількість квадратних метрів. Дахи таких будинків мають два ската і можуть бути як симетричними, так і несиметричними, що дозволяє швидко стікати дощовій і талій воді. Для зведення житла застосовується практично будь-який матеріал для стін, в тому числі деревина, піно-і газоблоки. Оригінальності будівлям надають такі ефектні елементи, як панорамні вікна, великі вхідні двері і прибудовані тераси. Всередині будівель можна знайти мінімальну кількість перегородок, що робить їх просторими і зручними.

Одним з головних плюсів будинків-сараїв є доступність для більшості замовників. Їх можна побудувати навіть при відносно невеликому бюджеті:

 • у вигляді фундаменту використовується легка основа, що дозволяє заощадити без втрати якості;
 • оздоблення, що не має надмірностей, також дозволяє понизити остаточну вартість будівництва будинку.

У яку суму обійдеться будинок в стилі барнхауз

Як дізнатися вартість будинку барнхауз? Кінцева ціна стане відома тільки після складання проєкту і кошторису, в яких будуть враховані:

 • габарити споруди з кількістю поверхів;
 • особливості архітектурного стилю;
 • вартість матеріалу для будівництва та облицювання;
 • вартість роботи будівельної бригади.

У порівнянні з іншими спорудами, будівлі барнхауз обходяться замовникам дешевше, при цьому їхня якість та комфортність залишаються на досить високому рівні. Де і як можна заощадити при будівництві будинків-амбарів?

 • На фундаменті. Будинки мають відносно невелику вагу і при їх зведенні досить облаштувати стрічковий або ж свайний фундамент.
 • На оздобленні. Даний стиль далекий від надмірностей, тому мінімалізм в оздобленні також відіб’ється на зниженні загальної вартості споруди.

Більш докладно про ціни на будинки-сараї можна почитати у відповідному розділі нашого сайту. Індивідуальний підхід до кожного замовлення дозволяє нашим клієнтам отримати будинок, який повністю відповідатиме очікуванням, як за вартістю, так і за якістю.

Проєкти будинків барнхауз – де знайти і як вибрати

Ті, хто не знайомий з будинками-амбарами, іноді думають, що вони некомфортні всередині і непривабливі зовні. Дана думка помилкова і в цьому можна переконатися, розглянувши типові проєкти, створені архітекторами компанії. Тим більше, не дарма ж вони так сподобалися жителям США і Європейського союзу, де зустрічаються досить часто.

Які проєкти будинків ми пропонуємо? Класична споруда передбачає просту геометрію планування, великі вікна і двері, панорамне скління. Крім будинків в один поверх, у нас можна знайти варіанти в два рівні і мансардного типу. Як правило, планування житла передбачає розташування на першому рівні вітальні, суміщеної з кухнею, санвузла, гостьової або кабінету. На другому знаходяться загальний хол, спальні. Також в будинку може бути передбачене друге світло.

Проєкти кращих будинків barnhouse від нашої компанії – це можливість вибрати готове планування або замовити авторську розробку:

 • з простою або складною архітектурою;
 • панорамними або іншими видами вікон;
 • просторою терасою з дерева;
 • двоскатним дахом обраної симетрії.

Де замовити будівництво барнхаузу під ключ

Вирішивши побудувати будинок барнхауз для постійного проживання, спочатку важливо визначитися з проєктом. Для цього доведеться зробити вибір між європейським і американським стилями (будівлями в один і два поверхи), зовнішнім виглядом будівель, їхньою площею та плануванням. Ми зводимо енергоефективне житло, в якому сім’ї буде комфортно перебувати протягом року і потрібно оплачувати невеликі рахунки за комунальні послуги. Наші будівлі абсолютно нешкідливі і довговічні, здатні прослужити декільком поколінням мешканців. Ми не будуємо СІП-будинки барнхауз, оскільки у них низький індекс теплоємності і вони здатні виділяти канцерогени. Також вони бояться відкритого вогню і більш дорого обходяться в обслуговуванні.

Будинки-амбари в один і два поверхи не мають надмірностей. Кроквяна система розташована так, що двоскатна покрівля має гострий кут нахилу. Панорамні вікна наповнюють кімнати сонячним світлом, а через двері можна вийти на затишну терасу. Відгуки клієнтів про нашу роботу і експлуатацію будівель можна подивитися на нашому сайті. Розкажіть нам про свої уподобання, стилі життя і ми створимо для вашої родини найбільш комфортний варіант будинку!