Як побудувати амбар будинок в Україні

Ви все ще сумніваєтеся, що амбар хаус будинки комфортні і придатні для постійного проживання? У такому випадку варто розглянути фото будівель, розміщені на нашому сайті, і ознайомитися з їх особливостями. Це допоможе прийняти рішення на користь будинків-сараїв, яким властиві достатньо переваг.

Плюси будинку в стилі амбар

Чому і кому варто звернути увагу на будинки-сараї? Які особливості будівель можуть привернути увагу сучасних замовників?

  • Так як екстер’єри в стилі barn хаус тільки почали завойовувати український ринок нерухомості, значить, популярними вони будуть протягом ще декількох десятиліть. Вибираючи вже сьогодні проект будинку-сараю, забудовники отримують можливість стати одними з перших, хто зумів уловити модні віяння в архітектурі.
  • Простота конструкцій і швидкобудівні технології будівництва дозволяють звести каркасний будинок під ключ протягом декількох місяців. Уклавши договір на будівництво будинку під ключ, дуже скоро сім’я зможе відзначити в ньому новосілля.
  • Будинки естетично привабливі зовні. Звичайно, знайдуться і ті, хто скаже, що будинки-сараї виглядають занадто примітивно. Але саме простота конструкції і натуральність оздоблення, лаконічність форм, природні кольори привертають погляди багатьох міських жителів.
  • Оскільки житло у вигляді амбару в Україні зустрічається поки не так часто, його вибір дозволить підкреслити індивідуальність власників. Будинки-амбари виділяються з маси однотипних будівель наявністю просторої тераси, панорамного скління. В інтер’єрі їм властиві високі стелі і наявність антресолей.
  • Хоча підсвідомо будинки-амбари несуть нас в минуле, вони не обходяться без побутових інновацій, які максимально спрощують наше життя. Так система теплої підлоги замість радіаторів сприяє обігріву приміщення, при цьому не займаючи корисні сантиметри і не спотворюючи інтер’єр. Використання енергоефективних склопакетів не дає теплу виходити за межі будинку і дозволяє економити енергоресурси і грошові кошти.
  • Будинкам-амбарам притаманні функціональні інтер’єри. У встановлених під підвіконнями висувних скриньках можна зберігати потрібні дрібниці. Також системою зберігання можуть бути забезпечені сходи, що ведуть на антресоль.

Проекти будинків в стилі амбар барнхаус

Як купити житло у вигляді амбару? Зверніть увагу на розміщені на сайті проекти наших архітекторів. Тут представлені будови в класичному і американському стилях різної площі. Клієнти можуть вибрати як міні амбар будинок, так і житло значних розмірів. Будинки-сараї мають форму прямокутника. Високі стелі роблять внутрішній простір більш світлим і просторим. Вхідні двері можуть бути з однією або двома стулками. Комфортнішим житло роблять прилеглі до будівлі відкриті дерев’яні тераси. Дах без звисів може бути виконаний з одним або двома скатами.

Як оформлено внутрішній простір житла? Без дрібниць, що заважають злиттю людини з природою. Тут все лаконічно і просто. Житлова площа зонується за допомогою сходів, меблів, крокв, перекладин, різниці в рівні підлоги. Це – відмінний варіант для сімей, що люблять багато часу проводити разом. Амбар будинок-сарай можна створити як за типовим, так і за індивідуальним проектом. Якщо у вас є своє бачення житла, досить звернутися до наших архітекторів і озвучити свої побажання. В обумовлений термін ви отримаєте готовий проект в стилі barnhouse будь-якої складності.

Ціна на амбар будинок під ключ

Однією з головних переваг будівель амбарного типу є доступна вартість. Відсутність капітального фундаменту, мінімалізм в оздобленні, відсутність перегородок, плінтусів, карнизів та інших надмірностей роблять будови більш доступними. З цінами на зведення будівель-сараїв можна ознайомитися у відповідному розділі сайту. На кінцеву суму впливають такі фактори, як:

  • Загальна площа (міні-будинок або великий просторий особняк).
  • Особливості архітектури та дизайну зовні і всередині будівлі.
  • Використаний для будівництва та облицювання матеріал, його кількість.
  • Вартість виконаних робіт будівельною бригадою.

Як побудувати споруду в стилі амбар

Деякі замовники вважають, що якщо архітектура будинку не має надмірностей, то і побудувати його дуже просто своїми руками. Насправді стиль барн має певні особливості, не знаючи які, можна створити лише його імітацію. Також в процесі робіт важливо дотримуватись всіх етапів будівельної технології, що дозволить отримати красивий, якісний будинок, в якому можна буде з комфортом проживати протягом року. Як побудувати амбар будинок швидко, за адекватною вартістю і при цьому якісно? Наші співробітники – професіонали своєї справи з хорошою практикою. Створена нами канадська хата буде радувати теплом і затишком та прослужить не одному поколінню мешканців.