Особливості будинку в фінському стилі

Будинки, зведені за фінською технологією, ідентичні канадським. Основною несучою конструкцією в них є каркас, виконаний з натуральної деревини. Далі він обшивається плитами OSB, супердифузійною мембраною та пароізоляцією – так зводяться стіни, частиною яких також є мінеральна вата.

Які плюси мають каркасні будинки у фінському стилі

Перш ніж купити житло в фінському стилі, багато наших клієнтів цікавляться його перевагами. А зацікавити у дерев’яних будівель є чим:

  • Міцний каркас робить житло не менш надійним, ніж будову з бетону і цегли. Виконані відповідно до будівельних стандартів, фінські будиночки мають високий рівень міцності, можуть витримати товстий шар снігу на даху і навіть землетрус, магнітуда якого може доходити до 9 балів.
  • Будівлі мають тривалий термін експлуатації. При належному догляді вони можуть прослужити сто і більше років. І цьому є підтвердження – споруди в Америці та Європі, яким вже перевалило за сотню років.
  • Енергозбереження – нагальне питання для кожного жителя України і планети в цілому. Дерев’яні будівлі енергоефективні та дозволяють економити на використанні ресурсів. Тобто заощадити вийде не тільки на самому зведенні житла, але й на проживанні в ньому. А так як утеплювач ще й добре поглинає звуки, проживання в оселі буде комфортним.
  • Заміські будівлі у фінському стилі під ключ будуються дуже швидко. Вони не вимагають капітального фундаменту. Вам не доведеться чекати, поки споруда дасть усадку, щоб розпочати оздоблювальні роботи. Весь цикл робіт займе всього кілька місяців. Скільки – залежить від складності архітектури та загальної площі будівлі.
  • Житло в сучасному стилі може бути побудоване на будь-якому ландшафті та незалежно від кліматичних умов місцевості.

Якими бувають проекти будинків у фінському стилі

Якщо ви ще не визначилися, як повинен виглядати ваш будинок – розгляньте на нашому сайті проекти на одноповерхові й двоповерхові будівлі. Також тут представлені будови з мансардою і другим світлом. Серед пропозицій можна підібрати як житло для постійного проживання, так і дачний одноповерховий варіант. Створюючи проекти, наші архітектори намагаються врахувати всі моменти, щоб проживання сучасної сім’ї в будівлі було максимально комфортним. Виходячи зі своїх потреб і можливостей, ви можете придбати житло із будь-яким набором кімнат.

Крім основних приміщень у вигляді спалень, кухні та санвузла споруда може мати у своєму розпорядженні гараж, оранжерею, майстерню, більярдну, сауну, терасу. Типовий проект – відмінна можливість розпочати будівельні роботи практично без зволікань. Якщо є потреба внести у креслення корективи – поділіться своїми думками щодо оформлення та оздоблення інтер’єру і фасаду з архітекторами. Також вони готові створити для вас проект житла з нуля, що повністю відповідає вашим уявленням про затишний будинок.

Скільки коштуватиме будинок у фінському стилі під ключ

Різноманітність готових пропозицій на нашому сайті дозволяє побудувати об’єкт у фінському стилі будь-якої вартості. Ціни на типові варіанти під фото – це і є вартість майбутнього житла. Але якщо вам більше підходить оселя індивідуального планування – сума також буде розрахована в індивідуальному порядку. Ціни за метр квадратний на дерев’яні будівлі під ключ прописані у відповідному розділі ресурсу. Вони дозволяють кожному самостійно здійснити розрахунок суми до оплати. Зробити це можна і використовуючи онлайн-калькулятор. Але відсутність можливості врахувати всі важливі дані робить такі розрахунки приблизними. Повноцінний розрахунок можуть надати тільки представники будівельної компанії після вибору проекту.

Як побудувати будинок у фінському стилі

Будувати житло самостійно не вигідно як у часовому, так і в матеріальному плані. Щоб будівля вийшла красивою, надійною, довго служила і дозволила економити на проживанні, варто звернутися до професіоналів. Із фото побудованих нашими бригадами споруд можна ознайомитися на сайті. В знятих відео ми показуємо і розповідаємо, чим є фінський стиль будинків зовні та всередині. Ми знаємо всі особливості даної технології й ділимося важливою інформацією, щоб кожному потенційному клієнту компанії було простіше визначитися із вибором технології. Підписання договору з нами – це успішна реалізація вашого замовлення!