Будинки барн хауси

Будинок-сарай – звучить дещо незвично. Проте, на українських теренах можна зустріти не одну будівлю, в якій поєднуються зовнішня простота ліній з внутрішнім простором і комфортом. Першими будинками в стилі барн стали дійсно куплені за копійки старі амбари зі стайнями і, навіть млинами. Згодом вони були перетворені на справжні витвори мистецтва, втілюючи бажання населення великих міст Європи при будівництві власного житла повернутися до лаконічності, до природності і природи.

Барн хауси в стилі barn – особливості архітектури

До відмінних рис стилю належать:

  • Простота форм. У периметрі будівля виглядає як прямокутник, має двоскатний дах із звісами або без таких.
  • Надійність конструкції. Дах підтримують стовпи-опори, стіни скріплюють між собою горизонтальні балки. Як результат – вся конструкція утримується в єдиному жорсткому каркасі.
  • Використання другого світла. Може розташовуватися тільки в одній частині будинку, так і по всій його довжині.
  • Використання деревини незалежно від фактури і відтінку для внутрішнього оздоблення.
  • Застосування деревини та металу для зовнішнього оздоблення будівлі.
  • Наявність великих панорамних і мансардних вікон, які пропускають всередину будівлі велику кількість світла.
  • Наявність великих вхідних дверей, високих стель, додають амбарному будинку простору.
  • Присутність в більшості проектів просторої тераси, що є плавним переходом між житлом і вулицею.
  • Мінімалізм і гармонія з природою, відсутність надмірностей у вигляді зайвих перегородок, карнизів.
  • Швидкий термін зведення. Конструкція монтується прямо на ділянці з готових елементів. Готове житло можна отримати через кілька місяців.

Саме з цих причин модульні будинки барн користуються успіхом у Скандинавії, США і європейських країнах, де населення цінує комфорт, практичність і раціональну економію.

Де подивитися проекти барн хауси

Є бажання купити будинок barn house? Почніть з вибору проекту. Вибирати доведеться між європейським стилем (одноповерхові будівлі) та американським (будинки в два поверхи), а також площею і плануванням будівель, зовнішнім виглядом. Одноповерхові садові будиночки в стилі barn house відрізняються прямокутною формою і мають двоскатну покрівлю з гострим кутом нахилу. Наявність іншого світла дозволяє їх власникам більш раціонально використовувати наявну площу, організовуючи там спальні, робочі кабінети, бібліотеки, кімнати для відпочинку. З амбарами будівлі мають не тільки зовнішню схожість. Інтер’єр барн хауса також позбавлений надмірностей. Простір зонується із застосуванням меблів, сходів, перекладин, балок, крокв. Замість вікон в проектах використовуються панорамні двері, що дають велику кількість світла і повітря та через які є вихід на терасу. Двоповерхові будинки-сараї також створюються без надмірностей.

Як правило, на першому рівні розташовуються кухня, об’єднана з їдальнею, вітальня, санвузол комора. На другому поверсі мешканці зможуть спокійно відпочити в спальні або попрацювати в затишному кабінеті. Готові проекти дерев’яних амбарних будівель можна знайти на нашому сайті. Серед розмаїття пропозицій кожен бажаючий зможе вибрати житло за смаком. Але, якщо ви віддаєте перевагу індивідуальному плануванню – розкажіть про свої смаки і стилі життя нашим архітекторам. Ми створимо креслення будь-якої складності, відповідні будівельним стандартам і нормам, і надамо їх вам разом з супутньою документацією.

Відгуки про барн хаус

Перш ніж зробити вибір, багато забудовників вважають за краще ретельно ознайомитися з продуктом: подивитися, як виглядають будівлі, почитати про них відгуки. Інформацію про те, що представляють собою будинки-сараї, можна подивитися на нашому сайті. Також тут розташовані проекти, реальні фото будинків в стилі барн хаус та відгуки про них наших замовників.

У будинках, в яких об’єдналися такі стилі як мінімалізм, біо-тек і лофт проглядається аскетизм. Зовні вони дійсно схожі на просторі сараї, при цьому відрізняються більш цікавим і благородним видом. Такі будівлі добре виглядають в сільській місцевості, на тлі зелені, гір і озер. Усередині вони комфортні, затишні. Як окремий плюс мешканці також виділяють енергоефективність будівель, що дозволяє економити на оплаті рахунків за газ та електроенергію.