Чим привабливе будівництво фінських каркасних будинків

Будівництво житла за фінською технологією – одне з оптимальних рішень для тих, хто хоче вкласти кошти в нерухомість і відносно швидко отримати результат. Тому всім, кого цікавить це питання, варто ознайомитися з методикою, порівняти її з іншими варіантами, і тільки після цього зробити свій вибір. Будівництво каркасних будівель за фінською технологією в Україні сьогодні популярне серед населення різних регіонів. Воно коштує дешевше, ніж стаціонарні аналоги, і при цьому не тільки не програє за якістю, але й де в чому навіть перевершує цегляні споруди.

Будівництво фінських каркасних будинків: особливості будівель

У сучасному житлі в фінському стилі простежуються скандинавські традиції. При створенні будівель застосовуються як природні матеріали, так і їх якісна імітація. Споруди зводяться без особливих надмірностей і без застосування дизайнерських вишукувань. При цьому будівлям властива присутність:

 • комфортного планування;
 • великих вікон, які пропускають всередину житла потоки світла;
 • двосхилого даху, на якому взимку не накопичується сніг;
 • просторого балкона;
 • комфортної тераси;
 • сауни.

Фінські споруди однаково добре вписуються як у зелень лугів, так і в береги річок. Вони можуть розташовуватися в сільській місцевості або у великому місті. При цьому в кожному окремому випадку ми неухильно дотримуємось особливостей методики. Ще одна особливість будівель – невелика висота стін (до 2,5 м). Всередині невеликих споруд розташовуються простора вітальня, світле кухонне приміщення, спальні й санвузол. У будівлях великої площі присутні й інші кімнати, що відповідають потребам сім’ї.

Будівництво каркасних фінських будинків під ключ: переваги

Відповідно до думки експертів та відгуків мешканців, будівництво каркасних споруд за фінською технологією популярне з огляду на наступні переваги, які виділяють їх на тлі інших будівель:

 • Спрощеність робочого процесу. Час із моменту підписання договору, протягом якого клієнти будівельної компанії очікують заселення, становить кілька місяців.
 • Відсутність будь-яких вимог до ландшафту й кліматичних умов. Дерев’яні споруди зустрічаються в різних куточках світу.
 • Відносно невелика вага будівель дозволяє зводити їх на полегшених типах основи, що знижує загальну вартість житла.
 • Можливість обходитися без важкої будівельної техніки, що також впливає на кінцеву суму.
 • Економність у період проживання. Конструкція стін із самого початку містить мінеральну вату, тому житло не потребує додаткового утеплення. Енергоефективні споруди дозволяють економити на використанні електрики й газу.
 • Застосування якісних матеріалів дозволяє будівлям у стилі барнхаус служити декільком поколінням мешканців. У світі експлуатуються фінські будиночки, вік яких перевищує 100 років.

Фінська технологія будівництва каркасних будинків: вибір проекту

Своїм клієнтам ми завжди пропонуємо переглянути на нашому сайті планування фінських будинків на вибір:

 • типові;
 • індивідуальні.

Перший варіант скорочує час очікування початку робіт. Після вибору планування та узгодження всіх нюансів будівництва ми завозимо матеріали й розпочинаємо процес. Зупинившись на індивідуальній розробці, вам доведеться почекати, поки архітектори складуть креслення й необхідну документацію. Вартість проекту для житла в середньому по Україні становить 70-80 грн за метр квадратний. Загальна сума залежить від площі будівлі та особливостей архітектурного стилю. Але кожен клієнт нашої компанії має можливість отримати проект безкоштовно – для цього достатньо довірити нам проведення повного циклу будівельних робіт.

Будівництво під ключ фінського будинку: вартість будівель

Чи вдасться заощадити, побудувавши житло своїми руками? Без сумніву. Але перш ніж приступити до робіт, чесно дайте собі відповідь на такі запитання:

 • Чи вмієте ви читати креслення?
 • Які з будівельних робіт вам доводилося виконувати і як давно?
 • Чи є у вас достатньо вільного часу для будівництва житла?

При негативних відповідях будівництво варто довірити фахівцям. Це стане гарантією своєчасного виконання робіт і якості готової будівлі. Тим більше, що вартість 1 м кв. не настільки велика, як при зведенні цегляної споруди. На сторінці ціна будинку описана в комплектації під ключ. Ви можете ознайомитись із переліком робіт, які в неї входять. Також пропонуємо до розгляду й інші варіанти комплектацій. Наші будівлі мають цікаві фасади й оригінальний дах. Вони довговічні, міцні та комфортні в експлуатації. При укладанні договору з нашою організацією всі клієнти отримують якісну реалізацію замовлення за розумною вартістю. Щоб переконатися в цьому, перегляньте відео-відгуки клієнтів.