Будівництво фінських будинків

Фінська технологія будівництва на сьогодні є хорошою альтернативою будівлям з цегли і блоків. Такі будинки відрізняються екологічною безпекою, сучасним виглядом, комфортністю проживання, енергоефективністю і доступною вартістю для більшості сімей. У них поєднуються сучасні методи будівництва із застосуванням якісних та безпечних для оточення матеріалів. Саме це і робить дерев’яні споруди популярними серед жителів США, Скандинавії та країн Європи, в тому числі і українського населення.

Що являє собою будівництво будинків за фінською технологією

У готових будинках в фінському стилі прослідковується відображення традицій скандинавського населення. При їх зведенні застосовуються екологічно чисті, а часто- і натуральні матеріали. Переважно споруди з дерева обходяться без особливих надмірностей, відрізняються простотою виконання. Одноповерхові і двоповерхові дерев’яні будинки однаково добре виглядають серед буйної зелені, біля прозорих водойм, в центрі міста. У них є все необхідне для комфортного проживання дорослих і маленьких членів сім’ї:

 • зручність планування;
 • великі вікна, які роблять простір світлим незалежно від пори року;
 • двоскатний дах, що перешкоджає взимку скупченню снігу;
 • балкон, з якого можна дивитися на околиці (при виборі двоповерхового варіанту);
 • затишна тераса, де можна влаштовувати сімейні посиденьки і зустрічі з друзями, відпочивати або виконувати домашню роботу;
 • сауна, яка вважається неодмінним атрибутом фінського будиночка.

Стіни таких будинків не відрізняються великою висотою, вони досягають максимум 2,5 м. Маленькі будиночки зазвичай містять передпокій, вітальню, санвузол, кухонне приміщення, спальні. Великі варіанти доповнюються приміщеннями, виходячи з потреб сім’ї.

Переваги фінської технології будівництва каркасних будинків

Дерев’яні будинки відрізняються масою переваг:

 • По надійності, завдяки міцному каркасу, вони не поступаються будівлям з бетону і цегли, блоків.
 • По терміну використання, в європейських країнах і США можна знайти житло, період експлуатації якого перевищив столітній поріг.
 • Завершивши загальнобудівельні роботи, можна відразу ж приступати до оздоблення, так як будівлі не потребують усадки.
 • Залежно від розміру будинку і складності проєкту, на повний цикл робіт відводиться всього кілька місяців.
 • Будівництво фінських каркасних будинків зручно проводити навіть на вузьких ділянках і територіях, ландшафт яких спочатку облаштований, а також в будь-яких кліматичних умовах.
 • Невелика вага конструкцій дозволяє здешевити кінцеву вартість будинку, оскільки не вимагає застосування капітального фундаменту.
 • Завдяки конструкції стін можна економити на оплаті рахунків за комунальні послуги під час проживання в будинку, без додаткового утеплення каркасу.

Проєкти для будівництва фінських будинків і вартість будівель

Проектам на будинки під ключ за фінською технологією властива різноманітність. Вони можуть відрізнятися кількістю поверхів і площею, наявністю і розташуванням кімнат, обраними оздоблювальними матеріалами. Це, в свою чергу, відбивається на такому показнику, як вартість будівель. Типові проєкти будівель з дерева можна підібрати на нашому сайті. Зручність даного варіанту полягає в тому, що можна відразу побачити зовнішній вигляд будівлі і її внутрішнє наповнення, а також без зволікання приступити безпосередньо до робіт.

Цікавить індивідуальне планування будинку? Зверніться до наших архітекторів, розкажіть про свої уподобання і отримаєте проєкт будь-якої складності. Ціна проєкту буде залежати від складності запиту і може бути озвучена після складання креслень і необхідної документації.

Будівництво фінських будинків під ключ – куди звернутися

Займатися будівництвом житла своїми руками ми категорично не рекомендуємо не тому, що боїмося конкуренції. При уявній простоті, кожна технологія має свої особливості, які необхідно досконально вивчити, приступаючи до роботи. Прочитати опис технології – зовсім не дорівнює розумінню, як читати проєкт, і в якій черговості виконувати дії. Замовлення фінського будинку у професіоналів – єдине вірне рішення для будь-якого замовника. Лише в такому випадку майбутній будинок буде відрізнятися цікавим зовнішнім виглядом, зручністю кімнат, енергоефективністю і тривалим терміном експлуатації.

Як працює наша компанія по будівництву дерев’яних будинків, можна подивитися відео на сайті або Youtube каналі. Охочих безпосередньо подивитися будівництво на місці, запрошуємо відвідати будівельний майданчик. Ми знаємо про фінські будинки все і готові ділитися інформацією з потенційними клієнтами, даючи зрозуміти, що, уклавши договір про співпрацю з нами, замовник отримує успішну реалізацію свого замовлення.