Будівництво заміського будинку барнхаус

Із кожним роком все більше сімей цікавиться концепцією амбарного будинку. Сьогодні ці будівлі втілюють у собі риси таких популярних течій, як:

  • Мінімалізм – строгість геометрії і простота оздоблення із застосуванням природних матеріалів.
  • Лофт – функціональність приміщень з індустріальними рисами і відкритим простором.
  • Біо-тек – будова розглядається в поєднанні з природним середовищем, акцент робиться на екологічність.

Як зовнішній частині споруд, так і їх інтер’єру властиві лаконічність, мінімалізм, стриманість, аскетичність. Але це не впливає на якість, естетику і комфорт для мешканців. Найчастіше будівлями барнхаус цікавляться молоді креативні люди, хоча й сім’ї зі стажем також часом не проти оселитися в затишному заміському домі далеко від метушні.

Особливості проектів будівель у стилі барнхаус

Споруди в стилі барн можуть займати велику чи маленьку площу, бути виконаними в один або два поверхи. Розробляючи проекти житла, архітектори повністю вільні, тому готовий результат залежить від польоту фантазії. Опрацьовуючи зовнішній вигляд та інтер’єр, вони можуть врахувати будь-яку потребу майбутніх власників, без обмежень розмістити в будівлі будь-які кімнати. Зовні проста прямокутна форма споруди може бути гармонійно доповнена просторим ґанком, терасою, ділянками плоскої покрівлі. Не варто шукати в інтер’єрах житла в стилі барн розкіш. Зате вони практичні, комфортні й затишні, наповнені світлом, дарують відчуття простору. Як правило, перший поверх є повноцінним і містить вітальню, відкриту кухню, ігрову зону. Другий рівень може бути як повноцінним, так і виконаним у вигляді другого світла, де облаштовуються затишні спальні, робочі кабінети.

Щоб всі без винятку приміщення були світлими, технологія будівництва споруд barnhouse передбачає наявність великих панорамних вікон із торців, мансардних вікон, великих відкритих терас, куди є вихід через панорамні двері. У будівлях практично немає перестінків, перегородок, а зонування простору відбувається за допомогою сходів, елементів меблів, озеленення, крокв, балок, перекладин. Готові проекти житла амбарного типу розміщені на нашому сайті. Тут представлені пропозиції на будь-який смак і можливості. А ті, хто вважає кращим жити в оселі, несхожій на інші, можуть звернутися до нашого архітектурного бюро і розповісти про свої побажання. Наші співробітники створять для вас проект будь-якої складності, який буде повністю відповідати вашим побажанням, стилю і будівельним нормам.

Будівництво будинків у стилі барнхаус: обираємо матеріали

Для зведення стін амбарної будівлі застосовуються повнотіла цегла, газобетон, керамічні блоки. Також для їх створення використовується технологія будівництва каркасних споруд, яка дозволяє отримати житло за прийнятною вартістю і в короткі терміни. Так як стилістика будівель амбарного типу тяжіє до скандинавського стилю, багато варіантів оздоблення житла запозичуються з нього. Тобто для зовнішнього оздоблення застосовуються натуральні матеріали або їх якісна імітація:

  • Камінь – у тому числі сланці, велика галька і штучні варіації у вигляді плитки, фіброцементних панелей, клінкерної цегли.
  • Дерев’яний брус, дошка звичайна і з зістареною текстурою, термо-дерево, пиломатеріал.
  • Скло, метал – запозичені з лофту, але якщо їх грамотно застосувати, споруди амбарного типу від цього тільки виграють.

Для внутрішнього оздоблення стін і стелі використовуються ті ж дерево, скло, камінь, а також декоративні штукатурки і фарби.

У скільки обходиться будівництво будинків барн під ключ

Вартість житла – питання, що цікавить всі сім’ї, які мріють про власний дім. Ціни на будівлі за типовими проектами можна подивитися на сайті під фото. Якщо ж вас цікавить вартість споруди індивідуального планування, ви самостійно можете розрахувати ціну онлайн, використовуючи «калькулятор». Отримана ціна буде приблизною, оскільки в ній не вийде врахувати всі особливості будівництва. Озвучити кінцеву вартість барнхауса під ключ можуть тільки фахівці після того, як буде складено проект і прораховано кошторис. У розрахунках будуть враховані не тільки загальна площа будівлі, а й:

  • архітектурний стиль споруди;
  • особливості внутрішнього планування і дизайну;
  • обраний матеріал для зовнішнього оздоблення.

Також вартість залежить від матеріалу, з якого буде зведено будівлю. При бажанні отримати житло з хорошим співвідношенням ціни та якості, варто звернути увагу на каркасну технологію. Вона дозволить заощадити не тільки в період зведення, а й під час експлуатації споруди.

Де замовити будівництво каркасних будинків барнхаус

Якщо вас цікавить будівництво споруд барнхаус в Україні – звертайтеся за вказаними на сайті контактами. Ми створимо житло, що повністю відповідатиме вашим запитам і особливостям території під забудову. У нас ви зможете обрати готовий проект житла або замовити індивідуальну розробку на будівництво каркасних будівель під ключ у стилі барнхаус. При потребі ми допоможемо з оформленням необхідної документації. Результатом такої співпраці для вас стане отримання комфортної житлової споруди за короткий період часу, яка прослужить не одному поколінню і дозволить економити на використанні енергоресурсів.