Будівництво будинків за фінською технологією для ПМП

Житлові будинки за фінською технологією підходять для різних кліматичних умов і постійного проживання. Наша компанія пропонує швидке будівництво житла за фінською технологією. Вартість фінського житла оптимальна і фіксується в кошторисі. Якісно утеплена будівля не боїться перепадів температур. Ізоляційний матеріал дає можливість досягти шумопоглинання, що дозволяє зробити життя комфортнішим.

Технологія пристосована як до спекотного жаркого клімату, так і до сирого і вологого, а також до холоду. Завдяки якісним ізоляційним матеріалам витрати на опалення і кондиціонування мінімальні. Якщо ви мрієте про унікальний, природний будинок екстра-класу, то компанія “Барн” до ваших послуг. Тут є все, що вам потрібно – безтурботний скандинавський дизайн, красиві деталі інтер’єру і екстер’єру з натурального дерева і достатньо місця для сім’ї та друзів в здоровій і затишній атмосфері.

Фінська технологія будівництва каркасних будинків має багато переваг

Каркасні споруди призначені для здорового і органічного способу життя. Сучасна будівля стає популярним вибором для здоровішого і екологічно чистого життя. Багато з нас мріють про гармонійний будинок з натурального дерева з яскравим і сучасним дизайном. Знайдіть ідеї і натхнення у нашій колекції. Споруди, виконані за фінським методом, не вимагають складного фундаменту. Їх монтують на простих фундаментах. У якості основи застосовується утеплена фінська плита. У неї легко відразу ж закласти систему теплої підлоги. Просторі житлові приміщення з великими вікнами, з яких відкривається прекрасний вигляд на природу, і гармонійне планування є особливостями цього стилю.

Будівництво будинків за фінською технологією: особливості

Каркасні будівлі – дуже акуратні, вони мають продумані до дрібниць деталі, а також стилістику у власному й неповторному дизайні. Окреме приміщення для сауни, яке присутнє у фінів, може бути включене в планування житла або ж споруджене окремо. Крім цього, багато уваги приділено розміщенню до кімнат. Основне правило, яким керуються архітектори – це великі житлові простори, але в той же час достатня кількість спальних кімнат. Красиві тераси дозволяють мешканцям приємно проводити час разом. При наявності другого поверху або мансарди добре додати балкон, щоб було зручно милуватися краєвидами. Велика і простора вітальня – це відмінна можливість приймати гостей, з комфортом працювати з будинку і відпочивати разом з друзями влітку і прохолодними осінніми вечорами.

Ціна будівництва будинків за фінською технологією: у чому полягають вигоди

Будівництво житла “Під ключ” має ряд переваг. У комплектацію входить:

  • зведення утепленого фундаменту;
  • для складання каркаса застосовується добірна, найкраща деревина;
  • проводиться підключення комунікацій;
  • встановлюються вікна та двері з технологією “Теплий монтаж”;
  • є можливість підключити додаткові системи – “Розумний будинок”, рекуперацію, теплові насоси і т. д.

Повний опис комплектації ви зможете отримати в особисті повідомлення від нашого менеджера.

Які проекти будинків за фінською технологією є на сайті “Барн”

Використовуючи калькулятор вартості будівництва, ви зможете ввести свої дані і отримати приблизну вартість каркасного житла з бруса. Наша сучасна колекція охоплює деякі з останніх тенденцій в дизайні будинків – великі панорамні вікна, комбінації матеріалів, широкі й відкриті житлові приміщення та мінімалістичні деталі. Всі комплекти можуть бути адаптовані до конкретних потреб, що дозволяє активно брати участь у проектуванні власного будинку.

Ми також можемо спроектувати унікальний будинок відповідно до ваших побажань або реалізувати проект, уже розроблений іншим архітектором, пристосувавши його до каркасної технології. Хоча багато людей знаходять житло своєї мрії безпосередньо за нашими готовими проектами, ми також хочемо здійснювати унікальні плани. Для нас важливо, щоб ви були частиною цього процесу з першого “розчерку пера” архітектора. Каркасні споруди розраховані на довгі роки життя і, безумовно, їх варто ретельно спроектувати за індивідуальним замовленням з урахуванням конкретних побажань, способу життя і потреб. Якщо початкові плани будуть гнучкими і універсальними, будівля залишиться практичною при будь-яких можливих змінах життєвих обставин. Ми допомагаємо оптимізувати географічні особливості ділянки, беручи до уваги, наприклад, топографію, геологію, навколишні будівлі та природу в дизайні будинку. Також буде оптимізований доступ до будинку та використання двору. Переглянути відгуки клієнтів про будівництво ви можете на нашому Ютуб-каналі.