Будівництво будинків під ключ або як стати власником затишного будинку

Власний затишний будинок – мрія багатьох сімей, але деякі з них відмовляють собі в такому задоволенні з низки причин. У когось сусід побудував величезний особняк практично за мільйон, і він думає, що будь-яке житло коштує так само дорого. Інші ж відразу хочуть оселитися в будинку з усіма вигодами й чекають на момент, коли зможуть накопичити необхідну суму.

Розмірковуючи таким чином, ви ризикуєте все життя прожити в незатишній малогабаритній квартирі або в будинку разом із батьками, братами та сестрами. Ми ж зі свого боку пропонуємо вам бачення будівництва власного житла. Ми впевнені, що отримати сучасний енергоефективний будинок можна швидко і не за всі гроші світу, і пропонуємо всім, хто бажає, будівництво каркасних котеджів під ключ недорого.

Переваги будівництва каркасних будинків під ключ

Тоді як каркасне житлове будівництво давно практикується в багатьох країнах світу, в Україні тривалий період можна було замовити будівництво житла тільки з цегли або шлакоблоку. Надійні на вигляд будівлі коштували досить дорого, з моменту заливання фундаменту до заселення мешканців проходило кілька років, а для їх обігріву взимку та охолодження в жарку погоду були потрібні чималі вкладення.

Сьогодні ситуація кардинально змінилася. Кожна сім’я може вибрати найбільш прийнятний проект будівлі та матеріал для її зведення. Сьогодні житло можна побудувати не тільки з цегли, але й із газобетону, черепашника, дерев’яного бруса або з піноблоку. Понад десяток років в Україні популяризується каркасна технологія будівництва житла у стилі барн, серед переваг якої виділяють:

  • короткий період проведення робіт, оскільки на створення будівлі йде всього кілька місяців;
  • доступну вартість житла для людей із середнім статком, адже такі споруди коштують дешевше, ніж аналоги з інших матеріалів;
  • можливість не переплачувати за використання енергоресурсів у період експлуатації житла, оскільки будівлі є енергоефективними.

Як розраховується ціна будівництва будинку під ключ

Не тільки каркасна технологія, а й стиль барнхаус, а також можливість замовити роботи «під ключ» дозволяють заощадити сім’ям, які вирішили придбати власне житло:

  • Споруди у стилі barn відрізняються простою архітектурою стін та покрівлі. Вони не мають надмірностей всередині й зовні.
  • Замовлення в однієї компанії проведення повного циклу робіт коштуватиме дешевше, ніж якщо вдаватися до послуг різних організацій.
  • Під час створення барнхаусів використовується деревина, вирощена в Україні та оброблена на власному виробництві компанії.
  • Легка вага будівлі дозволяє використовувати дешевші полегшені варіанти фундаменту.
  • Оскільки при створенні стін із самого початку застосовується достатній шар мінеральної вати, будівлі барн не потребують додаткових вкладень в утеплення.
  • Відносно невелика вага матеріалів дозволяє при створенні житла обходитися силою всього кількох людей. Спеціальна будівельна техніка залучається у виняткових випадках.

Прорахувати вартість будівництва заміських котеджів можна самостійно. Розрахунок ціни онлайн можна провести на нашому сайті. При цьому слід розуміти, що вартість буде приблизною, оскільки точну суму можна дізнатися, лише маючи на руках затверджений проект та готовий кошторис.

Найкращі проекти для будівництва будинків під ключ

Разом з нашою компанією працює архітектурне бюро, тому нашим клієнтам не доводиться додатково шукати, хто підготує для них проект будинку. Проектування дерев’яного заміського житла проводиться досвідченими конструкторами. Будівля амбарного типу може бути виконана в європейському або американському стилі, тобто мати один або два поверхи. Часто одноповерхові споруди доповнюються другим світлом або мансардою, які не просто збільшують житлову площу, але й роблять будинок затишнішим.

Прості зовні барнхауси гарно виглядають на тлі зелених лугів, лісів та гірських схилів. Вони здатні стати справжньою окрасою ділянки, що має перепади по висоті. Всередині споруд спостерігається така ж стриманість та відсутність зайвих деталей. При цьому вони дуже комфортні для проживання, світлі та просторі. Клієнтам ми пропонуємо обрати свій варіант серед готових планувань, або замовити індивідуальне проектування дерев’яних дач чи будівель для постійного проживання. Готове житло може містити будь-який набір кімнат. При цьому, на відміну від класичних планувань, у ньому практично не буде перегородок. Розподіл простору на зони в цьому випадку відбувається завдяки контрастним кольорам, сходам, меблям та зеленим насадженням.

Де замовити будівництво будинків під ключ недорого

Ми проводимо будівельні роботи у всіх областях України. Наші будинки вже експлуатуються у Києві, Львові, Одесі та інших регіонах. На вигляд їх складно відрізнити від будівель з інших матеріалів, зате власники житла вже встигли оцінити переваги проживання в таких спорудах.

На нашому сайті ви можете ознайомитися з фото готових об’єктів з бруса, зробленими в процесі проведення робіт, а також дізнатися про їхні характеристики та особливості. Якщо такої інформації для прийняття рішення виявиться мало, ми можемо запросити вас на наші будівельні майданчики та особисто розповісти про всі нюанси будівництва та експлуатації енергоефективних будівель.