Будівництво будинків барнхаус – у чому переваги, де замовити?

Будинки барнхаус – прості та лаконічні будівлі. Затишна атмосфера, мінімальний дизайн та багато місця роблять такі споруди комфортними для проживання. Основна перевага будівель барн – це низькі ціни на спорудження будинків під ключ. А скромний фасад та цікаве планування зробили барнхаус дуже популярним у всьому світі.

Що таке барнхаус

Мода на барнхаус виникла в Європі у ХХ-ХХІ століттях. У перекладі з англійської «barn» означає комора або сарай. Сьогодні це досить поширений архітектурний напрямок у будівництві приватних дерев’яних об’єктів. Споруди подібного типу колись використовували чисто у господарських потребах, але одного разу фермери вирішили переобладнати їх під житлові приміщення, щоб завжди бути поряд із тваринами та господарством. Сьогодні стиль barnhouse включає елементи таких напрямків, як:

 • мінімалізм;
 • лофт;
 • біо-тек.

Незважаючи на примітивні риси нежитлової споруди, будинок барн досить комфортний і затишний. Він характеризується просторими приміщеннями та дуже красиво виглядає на лоні природи.

Головні особливості

Будівлі в стилі барн мають примітивну архітектуру, але цей стиль характеризується певними особливостями:

 • проста прямокутна форма споруди;
 • великі та широкі вхідні двері, часто панорамні;
 • відкрита тераса;
 • двосхилий дах;
 • лаконічне оздоблення.

Всі ці деталі дають можливість створити просте на вигляд, але досить практичне житло. Ціна на зведення будівлі barn відрізняється своєю демократичністю, оскільки споруду будують із простих та недорогих матеріалів – дерева й металу.

Планування

Всередині житла теж панує аскетизм. Будівлі барн відрізняються відкритим плануванням, а сам простір зонують за допомогою перекладин, сходинок та різниці в рівні підлоги. Технологія спорудження індивідуальних житлових споруд у стилі барн передбачає наявність мансарди, що значно збільшує житловий простір.

В дизайні споруди не повинно бути зайвих деталей. Для оздоблення застосовують деревину, яка підкреслює мінімалізм. Весь вільний простір у будівлі використовується максимально, але при цьому естетичний вигляд приміщення залишається скромним і лаконічним. Просте планування і проста конструкція будівель барн вводять багатьох в оману. Поширена думка, що спорудити барн своїми руками дуже просто. Насправді потрібно мати досвід у сфері будівництва та знати основи каркасної технології, тому краще звернутися до професіоналів.

Технологія будівництва

Будівництво будинків барнхаус під ключ переважно проводиться за допомогою каркасної технології. Даний метод зведення особливо популярний у Канаді та США, адже дозволяє побудувати будівлю барнхаус за максимально короткий термін та за демократичною ціною. Особливості технології:

 • Попередньо слід вибрати проект для будівництва будинку barnhouse: це може бути готовий план або індивідуальне проектування будівель.
 • Проект повинен враховувати особливості ґрунту на земельній ділянці, відповідно до чого підбирається тип фундаменту.
 • Для спорудження каркасних будівель використовують стовпчастий або пальово-гвинтовий фундамент – легка конструкція будинку барн не вимагає потужної основи.
 • Каркас складається з дерев’яних горизонтальних та вертикальних стійок, які з обох боків обшиваються OSB-плитами.
 • У порожнині між обшивками укладають теплоізоляційний матеріал.

Будівництво приватних житлових будівель у стилі барн відбувається максимально швидко. Бригада з 3-5 осіб може провести повний цикл – від фундаменту і до внутрішнього оздоблення – за 3-6 місяців. Роботи можна проводити будь-якої пори року. Перевагою каркасної технології є те, що майже ніколи не потрібно використовувати спецтехніку – всі роботи виконуються вручну.

Де замовити будівництво будинків барнхаус під ключ

Наша компанія пропонує купити житло під ключ у стилі барнхаус. Ми будуємо тільки за каркасною технологією, але розробляємо проекти для різних технологій та матеріалів:

 • із бруса;
 • із газобетону;
 • з черепашника;
 • із СІП-панелей.

Після отримання дозволу на будівництво можна розпочинати роботу. Для наших клієнтів ми розробляємо проект безкоштовно. Ми маємо великий досвід у сфері каркасного будівництва. Всі етапи будівництва контролюються нашою командою, і при цьому клієнта не турбує замовлення матеріалів чи їх доставка. Ви можете переглянути відео на нашому каналі, ознайомитися з відгуками клієнтів та скористатися калькулятором вартості житла. Також є можливість замовити поетапне будівництво будинку. У нас великий вибір типових проектів житлових та дачних будівель. Давно мрієте про будинок барнхаус? Ми втілимо ваші мрії в реальність!