Будівництво барнхаус в Україні

Мода на будівництво житлових будинків в стилі барн зародилася в західноєвропейських країнах. В основі даного напрямку простежуються риси лофту, мінімалізму і біо-теку, виходячи з чого можна подумати, що будівлі, не маючи будь-яких прикрас, виглядають примітивно.

Барнхауз технологія будівництва дозволяє зводити будинки, комфортні для проживання. Вони добре вписуються в гірські ландшафти, чудові на тлі зелені, на березі водойми. До переваг методики можна віднести:

 • Більш доступну вартість. На відміну від кам’яних будівель, каркасники може собі дозволити придбати більша кількість сімей.
 • Нетривалість будівельного циклу. Невеликий бригаді для виконання робіт під ключ достатньо всього кількох місяців.
 • Помірні витрати на експлуатацію. Житло в стилі barnhouse енергоефективне і дозволяє знизити витрати на оплату енергоресурсів без шкоди для комфорту проживання.
 • Можливість облаштування полегшеного типу фундаменту. Даний момент дозволяє знизити витрати на зведення будинку-амбару і прискорити процес робіт.
 • Будівлям не властива усадка, тому внутрішнє і зовнішнє оздоблення можна робити відразу ж після завершення будівельних робіт.
 • Методиці не властиве поняття «будівельний сезон», тому зводити житло можна навіть взимку при температурі не нижче -15°C.
 • Будівлі барн екологічні, так як при їх зведенні використовуються натуральна деревина і матеріали від відомих марок, нешкідливі для оточення.

Вибираємо проекти в стилі барнхаус

Наша колекція проектів для спорудження будинків barn постійно поповнюється. На сторінках сайту всі бажаючі можуть ознайомитися з ескізами, кресленнями, фотографіями та відео з місця робіт. Це дозволяє забудовникам максимально точно уявити готовий результат і визначитися з вибором варіанту для майбутнього будинку. Фасади будинків в амбарному стилі повністю відповідають даному архітектурному напрямку. У внутрішньому плануванні поєднуються сучасні концепції з неповторною затишною атмосферою. У житловому просторі спостерігається мінімальна кількість перегородок, дах є одночасно і стелею. Присутність другого світла дозволяє отримати додаткову корисну площу. Як правило, на другому рівні розташовуються затишні спальні або зони для усамітнення, спокійного відпочинку.

При відсутності на сайті відповідного варіанту, у нас можна замовити індивідуальні проекти на каркасники під ключ. Архітектори компанії готові створити проект будь-якої складності, відповідний побажанням клієнта.

Ціни на будівництво будинків барнхаус

Технологія будівництва будинку барнхаус дозволяє багатьом сім’ям із середнім рівнем доходу отримати власне житло. Така будівля доступніша, ніж аналогічні споруди із цегли:

 • Вона не вимагає використання капітальної основи. Тут досить застосування гвинтових паль або мілкозаглибленого стрічкового фундаменту.
 • Відсутність в оздобленні великої кількості прикрас – ще одна можливість зробити споруду більш економною.

Детальну інформацію щодо вартості житла в стилі barn можна отримати на сайті у відповідному розділі. В цілому, на кінцеву суму будівництва впливають такі чинники:

 • загальна площа і кількість поверхів (житло виконується в класичному або американському стилі);
 • особливості внутрішнього і зовнішнього дизайну;
 • обраний замовником матеріал для оздоблення, його кількість.

Як побудувати барнхаус під ключ

Зведення каркасних будинків барнхаус давно популярне в Америці і європейському регіоні, в Скандинавії. Відомі будівлі, які успішно експлуатуються вже понад сто років. В Україні будівництво barhouse поки не настільки популярне. Проте, в мережі інтернет все частіше можна побачити відгуки про житло і від наших співвітчизників. Barnhouse будівництво під ключ від нашої компанії – це можливість заселитися в готовий власний будинок через невеликий відрізок часу. Вам не доведеться самостійно складати проект, прораховувати кошторис і закуповувати матеріали. Всі роботи виконають наші фахівці. А вам залишиться лише заселитися в якісне і комфортне житло, зручне для проживання всіх членів сім’ї.