Що таке барнхаус: відгуки клієнтів про каркасні будинки

Будівництво будівель barnhouse в Україні набирає популярності. У цій статті ми допоможемо вам дізнатися більше про каркасні будинки і визначитися, чи підходить вам такий тип житла.

Все про будинки і проекти барнхаус

Барнхаус, або так званий канадський будинок, це ультрамодний в сучасних умовах архітектурний напрям, за яким стоїть особлива філософія. Слово «barn» позначає амбар. Тобто це житловий будинок, за технологією побудови і зовнішнім виглядом схожий на амбар. Спочатку в барнхауси переселялися канадські й американські фермери заради того, щоб постійно бути поряд зі своїм господарством. Однак ситуація давно змінилася. В сучасному світі барнхаус вибирають ті, хто цінує екологічність, шукає простоту і зручність, бажає поєднати функціональний дизайн з елегантним зовнішнім виглядом.

Особливості архітектури барн

У чому ж характерні відмінності каркасного будинку, його впізнаваність і своєрідний почерк? По-перше, внутрішній простір будинку не поділяється на кімнати. Щоб зонувати простір, використовуються світло, колір, конструктивні деталі. По-друге, обов’язковим елементом канадського будинку, його візиткою є двосхилий дах без звисів. Це створює відчуття легкості й просторості. По-третє, дуже важливим стилістичним елементом барнхауса є скління. Як правило, воно панорамне, з широкими вікнами на всю торцеву стіну. Широкі світлі вікна гармонійно доповнюють унікальний зовнішній вигляд споруди в стилі барн.

Як побудувати каркасний будинок

Для спорудження будинку-амбара найчастіше використовується технологія каркасного будівництва. Це означає, що внутрішній простір будинку є цілісним. Додайте сюди покрівлю без звисів і великі, просторі вхідні двері – і ви отримаєте саме те, чим є сучасний барнхаус: будинок без нічого зайвого, оду елегантній простоті. Зовні такий будинок виглядає досить привабливо. Він позбавлений химерності, але аж ніяк не нагадує фермерський сарай. Простота ліній, широкі двері й високі стелі створюють враження цілісності й гармонії – те, чого і шукають ті, хто вибирає архітектуру барн.

Переваги каркасних будинків з перших вуст

Відгуки клієнтів, які замовляли будинок в компанії, підтверджують ці слова. З плюсів будинку-амбара називають переважно наступні:

  • екологічність: в побудові барнхауса використовуються прості дерев’яні матеріали, а сам будинок розглядається як невід’ємна частина навколишнього середовища;
  • просторість: відкрите планування передбачає відсутність тісних кімнаток, високі стелі підкреслюють простір;
  • економність: особливості каркасного виробництва такі, що ви значно заощадите на платежах за обігрів будинку;
  • особлива атмосфера: в оформленні канадських будинків нерідко звертаються до джерел, віддаючи данину предкам-фермерам, які винайшли дане житло. Автентичний зовнішній вигляд і ретро-речі в будинку лише доповнюють цей світогляд.

Відгуки реальних власників про барнхаус

Якщо ви сумніваєтеся, чи для вас будинок в стилі барнхаус, відгуки справжніх власників допоможуть зняти багато питань. У цій статті ми спробували точно й інформативно описати особливості будинків-амбарів, але якщо вам не вистачає інформації, радимо знайти відповідну тему, почитавши форум про нерухомість. Не забувайте, що на нашому сайті є відгуки клієнтів про будинки барн. Це реальні власники, які купували у нас будинки. Також у нас на сайті є безліч фото побудованих будівель в стилі барн – дивіться і обирайте!

А переглядаючи сайт, не забудьте ознайомитися з відгуками про будівництво, здійснене нашою компанією. У будівництві ми використовуємо лише високоякісну карпатську деревину, оброблену на нашому виробництві. Наші методи перевірені безліччю готових будинків, і ви можете приєднатися до величезного числа клієнтів, задоволених якістю нашої роботи!

Наші проекти в стилі барнхаус

Будівельна компанія може представити вам безліч вже готових проектів, створених в стилі амбара. Ми будуємо як типові одноповерхові каркасні будинки, так й індивідуальні рішення на півтора чи два поверхи. Крім житлових будинків, ми реалізуємо споруди комерційної та громадської спрямованості. Також у нас ви можете замовити будинок в стилі barnhouse під ключ і не сумніватися, що він матиме високу якість і відповідатиме вашим побажанням, адже в наші проекти ми вкладаємо душу! Зв’яжіться з нами, і ми допоможемо Вам отримати будинок, про який ви мрієте!