Барнхаус: ціни на будівництво

Унікальне поєднання простоти, мінімалізму і комфорту, зручності експлуатації – одна з особливостей будівель в стилі барнхаус. А якщо ви вважаєте будинки-амбари примітивними спорудами, які в усьому нагадують сараї, – розгляньте на нашому сайті фото готових будинків та креслення внутрішнього планування. Незважаючи на відсутність прикрас, будівлі barn не позбавлені зручностей, відрізняються привабливим виглядом і комфортні для постійного проживання. У таких спорудах присутні високі стелі, а їх простір за рахунок панорамних вікон в достатку наповнений природним світлом. Особливо ефектно житло амбарного типу виглядає на тлі зелені лугів, водойм і гірських схилів.

Проекти і ціни на барнхаус

Незважаючи на так звану «простоту» будівель і робіт, будівництво каркасного будинку в стилі барнхаус вимагає достатньої кількості знань і уваги, тому процес варто довірити професіоналам. Звернення в будівельну компанію є гарантією, що на виході ви отримаєте гарну надійну споруду, яка буде служити вашій родині не один десяток років. В Україні будівлі-амбари менш популярні, ніж в Америці чи Європі. Однак з кожним днем кількість сімей, які бажають оселитися в затишному просторому будинку в стилі барн, зростає і в нашій країні. Якщо ви зацікавлені у виборі проекту і хочете дізнатися вартість будинку барнхаус, а згодом замовити його зведення – зверніться за вказаними на сайті контактами.

Готові креслення будівель барн знаходяться на нашому ресурсі. Тут є класичні варіанти в один поверх, а також будови з двома рівнями чи з мансардою. Прості на вигляд, вони не позбавлені привабливості. Всередині кожної будівлі можна знайти той же набір кімнат, що і в спорудах інших стилів. Тим, хто вважає індивідуальність кращою у всьому, ми пропонуємо створення житла за індивідуальними проектами, підсумкова вартість яких визначається після розробки креслень, прорахунку кошторису. Довіривши нам роботи по створенню житла з нуля, замовники отримують будинки, які повністю відповідають їхнім побажанням.

Від чого залежить ціна будинку barnhouse

Як побудувати будинок барн і чи можна це зробити недорого? Кінцева вартість споруди залежить від різних чинників, в тому числі й від обраного будівельного матеріалу. Зведення будівлі за каркасною технологією обійдеться дешевше в порівнянні з будинками із піноблоку. Нижчу вартість дозволяють отримати такі чинники:

  • Швидкість завершення робочого процесу. Якої б складності не був обраний проект, роботи будуть завершені швидше, ніж при створенні цегляного будинку аналогічної площі. Відсутність усадки дозволяє відразу ж після завершення загальнобудівельних робіт приступити до внутрішнього і зовнішнього оздоблення.
  • Невелика вага будівельного матеріалу і простий монтаж. Навіть двоповерхову споруду великої площі здатна звести невелика бригада будівельників за короткий проміжок часу. Це дозволяє знизити ціну будівництва під ключ.
  • Невисока вартість фундаменту. Дерев’яні будинки не вимагають застосування капітальної основи, а полегшені варіанти коштують дешевше. Вибирати можна між стовпчастим, мілкозаглибленим стрічковим, або фундаментом із застосуванням гвинтових паль. При цьому враховуються рельєф місцевості, тип грунту і складність самої будови.
  • Відсутність залізобетонних перекриттів. Даний момент не впливає на міцність будинку і тривалість терміну служби, зате дозволяє змінити кінцеву ціну в меншу сторону.
  • Мінімалізм в обробці. Відсутність прикрас зовні і всередині будівель додатково знижує кінцеву вартість споруд.

Ціна під ключ: барнхаус в Україні

У кінцеву вартість будівництва готового будинку-амбара входять такі параметри:

  • вартість будівельного і оздоблювального матеріалу;
  • ціна за роботу на всіх етапах будівництва.

У відповідному розділі нашого сайту можна подивитися, скільки коштує 1 м2 зведення будинку в різних комплектаціях, в тому числі й під ключ. Зазначена цифра дозволить прорахувати попередню вартість готової споруди barn. Точну суму можна отримати, тільки визначившись з проектом і після складання кошторису. Крім житлових будівель, ціна на проекти в стилі барнхаус може бути прорахована і для будівель адміністративного та комерційного призначення!