Чим привабливий барнхаус на 2 поверхи

Сучасні сім’ї, які бажають оселитися у власному будинку, вибирають різні стилі для будівель. Один із них – будинки barnhouse, назва яких звучить у перекладі як сарай або амбар. Але, незважаючи на непривабливість перекладу, такі будови виглядають ефектно і комфортні для проживання.

Однією з особливостей будівель барн є великий простір. Розробляючи креслення, конструктори багато уваги приділяють кімнатам, зокрема їх оформленню і розташуванню. Домівкам barnhouse не властива присутність великих несучих конструкцій з перегородками. Окремі приміщення в них займають загальну площу. Стиль барн по суті є поєднанням трьох напрямків. Від мінімалізму йому дісталися застосування натуральних матеріалів, сувора геометрія. Лофт запозичив стилю індустріальні риси, відкритий простір із функціональністю. З біо-тека стиль взяв єдність з природою.

Що являють собою проекти будинків барнхаус на 2 поверхи

Замовляти проекти житла найкраще безпосередньо в організаціях, які будують будинки. У складі багатьох з них присутні архітектурні бюро, а їх діяльність спрямована на гідне виконання поставленого замовниками завдання. До того ж, даний варіант економний у фінансовому плані. Цікавлять проекти двоповерхових будинків під ключ? На нашому інтернет-ресурсі є варіанти для різних запитів. Тут є просторе і невелике житло на два поверхи, будови мансардного типу, одноповерхові споруди. Вони мають просте планування, а також панорамні вітражі й двері з вікнами, що пропускають всередину багато світла. Як правило, на нижньому поверсі будівель барн розташовуються кухня з вітальнею, санвузол, гостьова. На верхньому можуть бути загальний хол, спальні кімнати. Іноді вітальня з коридором або з кухнею, душова і туалет розташовуються на спільній площі.

На сайті не знайшлося проекту під ваші запити? Розкажіть архітекторам про потреби, спосіб життя. Можливо, ви десь знаходили фото будинків або інтер’єрів, які вас зацікавили? Наші співробітники врахують ваші потреби і створять планування житла, яким ви залишитесь задоволені. У скільки обійдеться покупка проекту? В нашій компанії передбачене безкоштовне планування, але за умови, що весь цикл будівельних робіт також будуть виконувати наші фахівці.

Як виглядає барнхаус на 2 поверхи під ключ

Сьогодні можна зустріти європейські та американські споруди барн. Перші з них виконуються в один рівень і мають двоскатний дах. Другі – це двоповерхові будівлі з чотирьохскатним дахом. Часто можна спостерігати примикаючі до них гаражні приміщення або тераси. Хоча для двоповерхових будівель класичними є відтінки червоного, сьогодні їх виконують в будь-якому цікавому для замовника кольорі.

Зазвичай при облаштуванні перекриттів і стін барна використовується натуральне дерево. Але можна зустріти і будови з газо- і піноблоків, а також металеві. Так як покрівлю вдається формувати одночасно зі стінами верхнього рівня, це значно зменшує період будівництва будинку. Деякі замовники просять наших архітекторів спроектувати друге світло. Верхній рівень не буде повноцінним другим поверхом, але дозволить збільшити корисну площу і зробити приміщення більш комфортним з мінімальними витратами коштів і часу. Нагорі можна розташувати затишну спальню, робочий кабінет або оформити зону відпочинку.

Як розраховується ціна двоповерхового будинку барнхаус

Скільки коштує двоповерховий barnhouse? Щоб дізнатися суму, важливо спочатку вибрати проект, який задовольнить запити членів сім’ї. Кожному із них властиві відмінності, які важливо врахувати при розрахунку суми:

  • Загальна площа споруди.
  • Особливості архітектури будівлі.
  • Внутрішній дизайн будови.
  • Будівельний і оздоблювальний матеріал.

При цьому двоповерховий каркасний barn обійдеться більш економно в порівнянні з будівлями аналогічної площі з інших матеріалів та в інших стилях. Але це не впливає на його якість, зовнішній вигляд і зручність. Будинки-амбари привабливі зовні й комфортні всередині, здатні прослужити багатьом поколінням мешканців. Доступною для більшості сімей вартість житла в стилі барн роблять наступні фактори:

  • Можливість заощадити на фундаменті.
  • Невелика вага будівельних матеріалів.
  • Відсутність залізобетонних перекриттів.
  • Мінімалізм в оздобленні.

Розрахувати вартість онлайн можна тільки приблизно. Кінцеву суму, за яку вийде купити будинок barnhouse, можна дізнатися, тільки прорахувавши кошторис, де будуть враховані всі особливості будівництва.

Де купити барнхаус на 2 поверхи

Купити або побудувати barnhouse на два поверхи сьогодні не проблематично. Для цього треба вирішити, в якому будинку хоче проживати сім’я, включаючи розмір і особливості кожного приміщення. На нашому сайті можна ознайомитися з технологією будівництва і готовими кресленнями. Також рекомендуємо подивитися відео та фотографії з майданчиків, де відображені етапи будівництва житла. Ми пропонуємо своїм клієнтам проекти на вибір – типові та індивідуальні. Каркасні будинки під ключ від нашої компанії органічно вписуються в простір як у межах міста, так і в котеджних селищах. Будинки-барнхауси дозволяють відчути свободу і гармонію з навколишнім середовищем. Такі споруди надійні й енергоефективні, в них можна комфортно жити протягом року, економлячи на оплаті комунальних послуг.