Барнхаус-будинки під ключ: критерії вибору

Для України архітектура будівель у стилі барн – нетипове явище. Але сьогодні все частіше клієнти будівельних компаній цікавляться такими спорудами. Тільки не всім зрозуміло, на які критерії звертати увагу, вибираючи житло в стилі barnhouse. Один із критеріїв – це площа майбутнього будинку. Для маленької сім’ї з двох людей досить буде невеликої будівлі. При бажанні корисну площу завжди можна збільшити. Для великої родини підійде одноповерховий або двоповерховий модульний барн, або будинок з мансардою. При виборі розміру житла також слід керуватися особливостями ділянки під забудову і фінансовими можливостями.

Наступний важливий критерій – розташування кімнат. Важливо, щоб кожному члену сім’ї було комфортно і безпечно. Не варто облаштовувати кімнати для маленьких дітей і людей похилого віку на верхньому поверсі. Зона для відпочинку, сну і загальна денна повинні перебувати окремо.

Правильне планування будинку в стилі барнхаус під ключ

Не тільки зовнішній вигляд, але й планування будівель барн повинне відповідати духу стилю, для якого характерні:

 • Прості форми. У периметрі будова нагадує прямокутник.
 • Великий світлий простір з високими стелями і панорамними вікнами.
 • Мінімалістичність у внутрішньому і зовнішньому оздобленні, яка заперечує присутність складних візерунків, багаторівневих підвісних стель, велику кількість карнизів, перегородок.
 • Друге світло біля торцевого фасаду або розташоване по довжині споруди, де розміщуються спальні, кабінети, повністю відкриті з однієї зі сторін.
 • Об’єднана кухня-вітальня.
 • Простора тераса, яка виступає плавним переходом між вулицею і будинком.
 • Використання в якості оздоблювального матеріалу натуральної деревини. Також для зовнішнього оздоблення будівельники застосовують метал, натуральний камінь.

Де знайти проекти і ціни на будинки barnhouse

При бажанні побудувати каркасну будівлю барн слід почати з вибору проекту. Розміщені на сайті готові пропозиції від наших архітекторів дозволять визначитися, як вона може виглядати:

 • в один рівень із двосхилим дахом – за європейським типом;
 • у два поверхи – відповідно до американської моделі

У каталозі представлені великі й маленькі будови, тому зручний для себе варіант зможуть обрати сім’ї з різним рівнем достатку. Однією із переваг модульних будинків барн є те, що їх площу в будь-який момент можна збільшити, не порушивши загальної концепції стилю. Тому тим, хто мріє про просторе житло, але поки не може собі його дозволити, можна почати з невеликого затишного будиночка, який поступово збільшиться за рахунок прибудованих приміщень. Наявність в штаті компанії професійних архітекторів дозволяє нам виконувати й індивідуальні запити клієнтів. Для цього слід звернутися за вказаними контактами і розповісти про свої смаки, уподобання, після чого конструктори створять проект будь-якої складності, який відповідатиме будівельним нормам і вашим запитам.

Чи можна розрахувати ціну будинку барнхаус під ключ самостійно

Наскільки реально придбати житло в стилі барнхаус під ключ недорого? Будучи повноцінним будинком для постійного проживання, каркасна споруда не може коштувати надто дешево. У підсумкову суму закладені будівельні та оздоблювальні матеріали, оплата праці. При цьому вони обходяться дешевше, ніж капітальні будови аналогічної площі з більш звичних для наших співгромадян матеріалів – цегли й бетону. За рахунок чого відбувається економія? Здешевити підсумкову вартість дозволяють:

 • Невелика вага будматеріалів і простота монтажу. Навіть двоповерхову споруду великої площі зведе бригада з 2-3 чоловік протягом декількох місяців, і на оплату робочої сили знадобиться менше коштів.
 • Вибір полегшеної основи. Вага дерев’яної будови менша, ніж цегляного будинку, тому вона не потребує капітальної основи, що також дозволяє знизити кінцеву суму.
 • Відсутність потреби у використанні спеціальної будівельної техніки. Спецмашини використовуються не у всіх випадках, і на цьому також можна заощадити.
 • Мінімалізм в оздобленні. Будівлі в стилі barn не мають надмірностей як зовні, так і всередині. Менше прикрас – нижча ціна.

Як дізнатися, скільки коштує невеликий проект? Приблизну суму можна розрахувати самостійно, знаючи загальну площу споруди і вартість квадратного метра. Чому вона не є остаточною? При такому розрахунку неможливо врахувати всі нюанси будівництва. Щоб дізнатися точну суму, треба визначитися з проектом і зачекати, поки буде складена кошторисна документація.

Хто будує барнхаус-будинки під ключ в Україні

Будівництво барнхаус під ключ сьогодні доступне не тільки для жителів Європи й Америки. Українські сім’ї також можуть стати власниками будівель, звернувшись до нашої компанії. У роботі нами враховуються не тільки будівельні норми, а й побажання клієнтів і власний досвід. Тому наші споруди надійні й довговічні, мають цікавий зовнішній вигляд і комфортні всередині протягом року, а також дозволяють економити на використанні енергоресурсів завдяки енергоефективності. З відгуками про роботу будівельних бригад і експлуатацію будівель можна ознайомитися на сторінках сайту і на Ютуб-каналі.