Як побудувати барн хаус під ключ

Позбавлені надмірностей будинки, що зовнішнім виглядом нагадують амбари, спочатку стали досить популярними в країнах Західної Європи. Забудовників привабили місткість будівель, можливість їх комфортної експлуатації, швидкість зведення і цінова доступність. Житло в стилі барн може мати будь-яку площу і кількість поверхів. Для його зведення сьогодні використовують деревину, газо- і піноблоки. Симетричні і несиметричні дахи, як правило, мають два скати, і не дають затримуватися снігу і дощовій воді. З торців споруди розташовуються панорамні вікна і великі вхідні двері, до яких примикає тераса. Внутрішні приміщення відрізняються функціональним використанням кожного метра площі.

Проекти під ключ в стилі барн

Якщо вас цікавить будівництво під ключ в стилі барн, зверніть увагу на проекти і ціни, розміщені на нашому сайті. У каталозі представлені амбарні будівлі в класичному і американському стилі. Тут можна вибрати креслення будівель, які мають:

 • просту або складну архітектуру;
 • комфортну дерев’яну терасу;
 • двосхилий або чотирьохскатний дах вибраної симетрії;
 • панорамні вікна і великі одно- або двостулкові двері.

Одноповерховий будинок, як правило, включає такі кімнати, як санвузол, спальні та поєднану з кухнею вітальню. Часто такі будови доповнюються другим світлом, що дозволяє збільшити корисну площу житла. При бажанні мати в будинку зручності у вигляді більярдної, робочого кабінету, домашнього кінотеатру, варто звернути увагу на проекти будинків в американському стилі, і побудувати двоповерховий амбарний будинок. Ми пропонуємо увазі забудовників асортимент готових креслень і можливість створити проект по індивідуальному запиту. З нами кожна сім’я може отримати якісний модульний barnhouse для постійного проживання.

Ціни на барнхаус під ключ

Всі, кого цікавить вартість будинку в стилі barnhouse, відповідь на питання знайдуть у відповідному розділі сайту. Одна з переваг даного архітектурного напряму – можливість придбати житло за доступнішою ціною. Цього вдається досягти в результаті використання полегшених типів фундаменту, відсутності зайвих елементів, мінімалізму в оздобленні. У скільки обійдеться готове барн житло під ключ, залежить від таких факторів:

 • проект створений для великої просторої будови або невеликого будиночка;
 • архітектурних особливостей будівлі, внутрішнього і зовнішнього дизайну;
 • вибраного матеріалу для облицювання, його кількості.

Індивідуальний підхід до роботи дозволяє кожному клієнтові, що звернувся до нас, отримати житло, повністю відповідне очікуванням зовнішньо і з хорошим співвідношенням якість/ціна.

У чому полягає затребуваність барнхаус будинку під ключ

Будівлям амбарного типу забудовники віддають перевагу не тільки тому, що це модно. Барн будови мають ряд переваг, вивчення яких призводить до такого вибору:

 • Будинок-амбар можна купити недорого, при цьому не втрачаючи в якості, що важливе для сімей з середнім достатком. Такі будови обходяться дешевше за аналогічні за площею будинки з цегли.
 • Амбарні будинки не вимагають великого проміжку часу на зведення. Для їх будівництва досить всього декількох місяців.
 • Високі стелі і скління роблять навіть будівлі маленької площі візуально більш світлими і просторими.
 • Барн споруди позбавлені колон, карнизів, великої кількості перегородок та інших елементів. У них акцент робиться на затишок і спокій, гармонію з природою, а затишна тераса являє собою плавний перехід між вулицею і житлом.
 • Енергоефективність будівель – один з головних критеріїв вибору. Барнхаус недорого обходиться не тільки при будівництві, але і в процесі експлуатації. Додатково утеплювач є хорошим шумоізолятором і не пропускає в будинок звуки ззовні.

Де купити барнхаус під ключ

Якщо в Америці, Скандинавії і Європі житло амбарного типу експлуатується впродовж років, з будівлями barnhouse в Україні поки знайомі не всі. Проте переваги, властиві будівлям, і позитивні відгуки схиляють наших співвітчизників до вибору саме таких будівель. Незважаючи на зовнішній аскетизм, в будинках-амбарах простежуються романтичні нотки. Стиль барн надає можливість відчути гармонію з навколишнім світом і дух свободи. Такі будівлі відмінно виглядають в межах міста та в заміському середовищі, але особливо ефектним є їх розташування на схилах гір і біля водойм.

Каркасний барнхаус під ключ можна замовити в нашій компанії. Ми створимо проект, проведемо загальнобудівельні і оздоблювальні роботи, після закінчення яких сім’я зможе заселитися в якісне і комфортне житло, що дозволяє відпочивати від метушні, зосередившись на злитті з природою.