Як побудувати будинки барнхаус своїми руками

Будівництво будинку вимагає чималих вкладень, і деякі забудовники шукають варіанти, де можна заощадити, щоб житло вийшло більш бюджетним. Хтось навіть намагається звести будівлю своїми руками. Чи варто будувати споруду в стилі барн своїми силами? На дане питання є різні погляди. Хтось вважає, що це зробити реально, так як будівлі-амбари не відрізняються складною архітектурою, а використаний матеріал дозволяє це зробити в короткий термін. Ми ж, як фахівці в даній галузі, вважаємо, що повноцінний сучасний будинок в стилі барн можуть побудувати тільки професіонали.

Як побудувати барнхаус своїми руками

Якщо ви все ще сумніваєтеся, будувати житло для сім’ї своїми силами або звернутися в будівельну компанію, давайте розглянемо питання, які допоможуть зробити правильний вибір, більш детально. Будівництво житла без проекту неможливе, тому що воно вийде некомфортним і не буде відповідати будівельним нормам. На деяких сайтах пропонується придбати креслення дешево і навіть безкоштовно. Цього робити не рекомендуємо, так як немає гарантії, що в них вся інформація вказана правильно. Щоб скласти проект самостійно, важливо визначитися:

  • Житло буде експлуатуватися періодично або протягом року. Якщо цілий рік – важливо більш ретельно поставитися до питання теплоізоляції. Правильне утеплення впливає як на структуру опалення, так і на економію ресурсів.
  • Яким буде фундамент. Будинки-амбари створюються з відносно легких матеріалів і не потребують сильнозаглибленої основи. Врахувавши особливості грунту, можна вибрати полегшені плитковий, пальовий або стрічковий фундаменти.
  • Який матеріал вибрати для стін. Для створення каркаса деревина – один з найкращих варіантів. Вона екологічна, проста в роботі. Але, можливо, ви хочете побудувати житло в стилі барн з газобетону?
  • Яким вікнам віддати перевагу. Якщо для літнього дачного будиночка це не критично, то повноцінний дім для проживання вимагає використання якісних вікон.

Чи зможете ви вирішити ці та безліч інших питань самостійно? Будівництво будівлі також має свою послідовність і особливості. Не знаючи їх, ви не отримаєте якісне житло. А виправлення будь-якої помилки обійдеться додатковою сумою. Тому, щоб дійсно заощадити, спочатку зверніться до професіоналів.

Як можуть виглядати будинки в стилі барнхаус своїми руками

Перш ніж почати зведення будинку, важливо визначитися, яким буде його зовнішній вигляд і внутрішнє наповнення. Існує два варіанти амбарних будівель – в класичному та американському стилях. Вибір варто робити з урахуванням власних потреб і вподобань, а також особливостей земельної ділянки. Класичні будинки-амбари – це одноповерхові будови з двосхилим дахом. Для збільшення корисного внутрішнього простору вони можуть бути доповнені другим світлом. Як правило, на верхньому рівні створюються затишні спальні, робочі кабінети. Такі будівлі обходяться дешевше, ніж двоповерхові, а друге світло привносить в будинок додатковий затишок.

Двоповерхові будинки-амбари з чотирьохскатним дахом відносяться до американського стилю. Як і в інших будинках, тут є робоча зона та зона відпочинку. Крім зовнішньої схожості з амбарами, всередині вони також прості. Тут немає архітектурних надмірностей, розподіл на зони відбувається за допомогою меблів, кольору, різнорівневої підлоги, перегородок. Панорамні двері і вікна пропускають всередину велику кількість світла.

У скільки обійдеться будівництво барнхаус-будинку під ключ

При розрахунку вартості будинків-амбарів до уваги беруться ті ж фактори, що й при зведенні інших будівель:

  • будівельні матеріали;
  • загальний розмір;
  • вартість робіт.

Міні-barnhouse під ключ обійдеться дешевше, ніж житло великої площі. Вибір каркасної методики також дозволить знизити кінцеву ціну в порівнянні з газобетоном. Ціни, прописані у відповідному розділі сайту, дозволять переконатися, що ми будуємо барн недорого і немає потреби проводити роботи самостійно.

Як побудувати barnhouse в Україні

Звернувшись до нас з приводу будівництва будинку-амбару, кожен забудовник отримає:

  • грамотну консультацію щодо вибору проекту, матеріалу;
  • можливість розглянути готові проекти будинків в стилі барнхаус і обрати свій варіант, або ж замовити індивідуальну розробку;
  • можливість втілити мрію в реальність швидко і без зайвих витрат.

Переконатися в якості нашої роботи допоможуть відгуки реальних клієнтів компанії. Також ми запрошуємо бажаючих відвідати наші будівельні майданчики і на власні очі побачити, як проходять роботи і що собою являють каркасні будівлі.